çelik 150 T tiger

Konu, 'Ne Almalıyım Nereden Almalıyım' kısmında Cihan Ertürk tarafından paylaşıldı.

1. Cihan Ertürk

Cihan Ertürk Yeni Üye

Motosiklet:
    Çelik
    Selam arkadaşlar aranıza yeni katıldım ve ayağımın tozuyla sorayım dedim 3-4gün içerisinde almayı düşündüğüm çelik 150 T TIGER (2006 model-sıfır fiyat=2000 ytl) hakkındaki olumlu-olumsuz düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim

2. Recep Varlı

Recep Varlı Site Müdavimi

Motosiklet:
    Salcano
    çin malı bir motosiklet olduğu için çok fazla bir beklentiye girmemeni öneririm ama dediğin gibiyse fiyatı yani sıfrı=200 ytl çok güzel bir fiyat bence mantıklı eğer ona iyi bakarsan sana sorunsuzca hizmet edebilir şimdiden hayırlısı olsun :)

3. huseyin.sait.61

huseyin.sait.61 Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Honda
    öncelikle aramıza hoşgeldin arkadaşım bende bir çinmalı motosiklet kullanıcısı olarak almanı tavsiye temem açıkcası.
    ama imkanlar dogrultusunda almamlazım seçenek kalmadı diyosan ozaman
    sınırlarını iyibilmeli motorunu zorlamamlı ve enönemliside sıksık yagınıdeyişmelisin
    söylenenden önce deyişirsen yagını motorun çokdaha uzun ömürlü olacaktır

4. semih_55

semih_55 Aktif Üye

Motosiklet:
    Honda
    bence alma ama istersen özelden A.Hamdi Erel abiye bi msj çek o çelik motor kullanıyor o daha ii bilir

A.HAMDİ bunu beğendi.
  5. A.HAMDİ

A.HAMDİ Organizatör

Motosiklet:
    Kawasaki
    recep kardeşim
    ben çelik 250 chopper kullanıyorum. bi sorun çıkarmadı şimdiye kadar.garanti kapsamında.
    ama sanki bi yeri noksan gibi hep. ben birazda acemiliğimi atmak için aldım.değiştireceğim.
    temiz kullanırsan ve bulunduğun yerde servis ve garanti varsa alabilirsin.kim istemezki iyisini almayı.bütçene göre hareket et.
    sevgiler

6. Cihan Ertürk

Cihan Ertürk Yeni Üye

Motosiklet:
    Çelik
    HOŞBULDUK Hepinize teşekkürler arkadaşlar gönül her zaman iyisini istiyor ama bazen şartlar doğrultusunda hareket etmek zorunda kalıyorsun İlk motor ilk tecrübe yada tecrübesizlik ve ilk heyecan((çarşamba günü motor geliyor)) bakalım zaman gösterecek ??? bilgi ve tecrübesi olanların yorumlarını bekliyorum
    ALLAHA EMANET OLUN