Cepkask

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Bilgin Turan tarafından paylaşıldı.

1. Bilgin Turan

Bilgin Turan Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Suzuki
    Mayıs 2013 yılında teknosadan aldığım samsung galaxy s4 telefonumun yanında 39.90 tl bedelle cepkask cep telefonu hizmet paketi aldım. Su anda telefonumun ekranı catlak ve teknosa hiç bir sorumluluk kabul etmiyor. Cepkask ile kendimizin baglanti kurmamız gerektiğini söylüyorlar. Cepkaskin aker plazadaki genel müdürlük binasına gittiğimde güvenlik girişte önünüzü kesiyor ve tek yetkili kendisinin olduğunu ve sadece kargo ile telefon ve evrakları gonderebileceğimi söylüyor. Telefonla zar zor ulaştığım cep kask yetkiliside ayni şeyi savunmakta. Şu anda yüzyüze görüsebileceğim hiç kimse yok. Peki kargoyla gönderdiğim zaman benim hangi evrakları gönderdiğimi kim onaylayacak benim elimde nasıl bir belge olacak. Bana deselerki bu belge gelmedi kasko dışı diye gönderdiğimi nasıl ispatlayabilirim. Teknosa sattığı malın geri hizmetini Vermek zorunda değilmidir. cepkaskın sığındığı 3 madde; 5.9 sigortalı kısmi hasarlarda hasarlı cep telefonu ile birlikte hasarlı cep telefonunun fatura aslını, imzalı beyanını, vergi ve vatandaşlık numarasını, kimlik fotokopisini poliçe aslını cepkask A.Ş Genel Müdürlüğü ne gönderecektir. 5.8. Cepkaskta islemler sigortalının gerekli evrakları doğru ve eksiksiz olarak ibraz etmesi sonucu başlar. Aksi halde sigortalı adına herhangi bir hasar işlemi yapılmaz. 5.9 hasar ve iadelerde kargo ücreti sigortalıya aittir.
    Sigortalının evrakları elden verme hakkı nasıl olmaz. Başka türlü nasıl hangi belgelr olduğunu ispatlayabilirim. Burada tuketici tamamen eli kolu bağlanmış olmuyor mu?

2. İsmail

İsmail Site Müdavimi

Motosiklet:
    BMW
    Bilgin

Tüketici haklarını arayıp sorsana bunu

3. Bilgin Turan

Bilgin Turan Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Suzuki
    Aradim policede ne yaziyorsa o diyor. Policede elden labul edilmez demiyorki. Adamlara kargo nereye birakiyorsa bende oraya birakmak istiyorum karsiliginda belge istiyorum size teslim ettigim evrak ve telefonla ilgili diyorum ama sonuc yok. Adamlar hic bir sekilde belge verip riske girmek istemiyor. Kargoyle gonderecemki istedigini diyebilsin adam kafasina gore

4. İsmail

İsmail Site Müdavimi

Motosiklet:
    BMW
    Isrr ediyorlarsa git yüzyüze tüketici haklarına başvur onların aracılığı ile elden teslim et