Chooper Motorsiklet'den kar motoru yaplırsa :D

Konu, 'Motosiklet Resimleri' kısmında Alican tarafından paylaşıldı.

1. Alican

Alican Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Kawasaki
    Kayseri'de motosiklet tutkunu genç, Erciyes kayak merkezinde motorunun ön tekerleğini sökerek yerine taktığı bir çift kayakla kayıyor.
    Kayseri Motor Kulübü Başkanı da olan Metin Tek (30), motosikletinin ön tekerini söküp yerine bir çift kayak takarak "Karmotor" adını verdiği kar motosikleti yaptığını ve deneme kayışlar...ından olumlu sonuç aldığını söyledi.
    Hem motor sürmeyi hem de kaymayı çok sevdiğini belirten Tek, şöyle devam etti:
    "Yaz aylarında motor sporuyla ilgileniyorum. Kışın kaymayı da seviyorum. Kış aylarında bu tutkumu kar motosikleti yaparak devam ettirmek istedim. Motosikletimin ön tekerini söküp yerine bir çift eski kayak monte ettim. Arka tekerleğe de karda kaymaması için halka şeklinde zincirle kapladım. Erciyes Kayak Merkezi'nde yaptığım ilk denemeden olumlu sonuç aldım. Karmotor adını verdiğim kar motosikletini geliştireceğim."
    Kar motorunun daha dengeli olması için bazı ilaveler yapmayı düşünd üğünü de belirten Metin Tek, "Karmotor'umun önündeki kayakların daha esnek olması için ayrı ayrı amortisör takacağım. Arka tekerin karda dahi iyi tutunması için de zincir yerine çivili lastik kullanacağım. Paletli kar motosikletleri kadar olmasa da yine de kar üzeride kaymanın keyfini çıkartıyorum" diye konuştu.
    Erciyes Kayak Merkezi'nde kendini izleyen meraklılarla hatıra fotoğrafı da çektiren Metin Tek, pistlerdeki karların erimesinden sonra motosikletini eski haline getireceğini sözlerine ekledi.

2. Barış

Barış Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    valla helal olsun:)

3. Umut Karkın

Umut Karkın Organizatör

Motosiklet:
    Aprilia
    Arka tekere zincir takmışlar galiba, patinaj yapmasın diye :)

Türk aklı, helal olsun, arka jantı değiştirip daha dişli birşey takarsa süper olur.

4. Alican

Alican Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Kawasaki
    Böyle yaratıcı zekalı insanlarımız olmasaydı vallahi bu memleket çekilmez olurdu :D:D

5. Hakan Çıtır

Hakan Çıtır Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Kanuni
    Tek kelimeyle muhteşem ama zincir baya bi türk usulü iki kiş kolay kolay durmaz

6. Tayfun Seyrekbasan

Tayfun Seyrekbasan Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    evet görünüşte güzel ve akıllıca gözüküyor ama önü yapmışlar fakat bece arka tekerlekyerine daha farklı bişi düşünebilirlerdi.lakin ben arka tekerin sorun olacağını düşünüyorum