chopper cılar yardım lütfen

Konu, 'Chopper - Cruiser Kullanıcıları' kısmında berkay yeşilay tarafından paylaşıldı.

1. berkay yeşilay

berkay yeşilay Aktif Üye

Motosiklet:
    Mondial
    slm arkadaslar sizlerin yardımınıza ihtiyacım var benım 2007 model scooter um var 2000 km de mondial zn 125 lik kırmızı kazasız sorunsuz
    bu motorla mondial 250 mct 21000km de gri sadece muayenesi bitmiş motorun takas düşünüyorum sizce n kadar dogru olur yardımlarınızı beklıyorum şimdiden tsk ederim.

2. Onur Filiz

Onur Filiz Moderator Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Hyosung, Mondial
    genelde şöyle bir kavram vardır çin malı motorları 20 000 km kullan at yoksa başına dert olur dıye.. motoru tanıdıktan mı alıcaksın ?

3. Gökhan Yasdal

Gökhan Yasdal Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Suzuki
    Bu tip motosikletler kapalı kutudur. Biri bir diğerine benzemez. Tamamen şans ve kullanıcının insafına kalmış bir durumdur.Alacağın motosikletten çok fazla beklentin olmasın. Çin mallarına yanaşmayın demek istemiyorum ama alabiliyorsanız en azından sıfır alıp riski azaltın. Eğer tamir onarım işleri elinizden pek gelmiyorsa da hiç girmeyin bu markalara.

4. berkay yeşilay

berkay yeşilay Aktif Üye

Motosiklet:
    Mondial
    onur hocam tanıdıktan almayacam motoru ilandan gordum aynı memlekette oturuyoruz sadece sizce ikiside aynı marka scoter kullanacagıma vitesli kullanmak istedigim için takas etmek istiyorum ayrıca motordanda anlamıyorum takas mantıklı degilmi sizce

5. Mümtaz Barış CİNGİZ

Mümtaz Barış CİNGİZ Üye

Motosiklet:
    Hyosung
    21000 Km biraz çok gibi. Ayrıca senin scooter'ın değeri nedir bilmem ama takasla hyosung gv250'de bakabilirsin bütçe yetiyorsa. 4000tl'ye kadar fiyatı düşmüş temiz olabilecek( gidip görmeden anlamak zor tabi ama) makinalar var. Takas eden olursa arada scooter'la bakabilirsin öyle birşey zannımca.

6. berkay yeşilay

berkay yeşilay Aktif Üye

Motosiklet:
    Mondial
    valla benı asar 4000 tl ben scotoru 1500 civarı burda verebiliyorum olmazsa satıp parasıyla en fazla 2000 tl lik bi motor olabilir bu fiyata alabilecegim en iyi motor hangısı sızce ?

7. berkay yeşilay

berkay yeşilay Aktif Üye

Motosiklet:
    Mondial
    arkadaslar birde jinlun JL 150-5 bu motor nasıl sizce tavsiye ediyormusunuz buda yine 21000 km lerde

8. Gökhan Yasdal

Gökhan Yasdal Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Suzuki
    Ben kullanıyorum. Ama dediğim gibi bu tip motosikletler şans işi ve biraz bakım işidir. Motosiklet seni gideceğin yere götürür ama her civatasını her sacını tek tek kontrol etmen gerekiyor. 10 bini geçmemiş bir motosiklet alırsan şansın artar.