Chopper Icin A'dan Z'ye Malzemeler Tavsiye

Konu, 'Chopper - Cruiser Kullanıcıları' kısmında Modali tarafından paylaşıldı.

1. Modali

Modali Yeni Üye

Motosiklet:
    Regal Raptor
    Sevgili dostlar, ben 13 yilir A2 ehliyetine sahip olan, daha once Izmir'de Scooter motor kullanmis biriyim.
    Lisa sure icinde Regal Raptor Daytone 250cc alacagim...

Deri ceketlerden eldivene, motorun bakimi icin gerekli gereclere, sizlerin tavsiyesine ihtiyacim var.

Istanbul'da yasiyorum. Bu konular hakkinda bilgim yok, fiyat onemli degil, ucuz bir sey almam giyime gelince fakat, cok ucuz ve varoslarin motorcu deri kiyafetleri gibi giyinmek pek tarzim degil.

Desteginizi rica ederim.

2. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Neden regal raptor.Motosiklet sürüşü ile sukuter sürüşü bir değildir.Daha önce İzmir'de "Güvenli Sürüş Teknikleri" eğitimleri alarak sürüş yaptınız yoksa sizde bilmediğiniz bir eylemi kendi kendine öğrenenlerdenmisiniz.

3. Modali

Modali Yeni Üye

Motosiklet:
    Regal Raptor
    Model acisindan Regal Raptor goruntusunu seviyorum. Eger para imkanim olsaydi ve chopper kullanmak icin 'deneme' moturu olarak dusunmeseydim tabiiki Regal Raptor almazdim.

Acemiligimi atmak icin kullaniyoru ve sadece ev ve is arasinda kullanacagim.

Herhalde 1-2 yil icinde Japon motorlara ve daha iyisine gecerim. Yani uzerine uzun uzun dusunerek ve kiyaslayarak degil, acemiligi atmak ve model olarak gorunus olark bana en yakini o oldugu icin sececegim.

Umarim dunyanin sonu olmaz, cunku daha iyileri oldugunu biliyorum.