Çok Kararsız kaldım lütfen yardım edin :S

Konu, 'Ne Almalıyım Nereden Almalıyım' kısmında anil.yurtseven tarafından paylaşıldı.

1. anil.yurtseven

anil.yurtseven Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    Mrblar ben aranıza yeni katıldım ve motorsiklet almayaı düşünüyrum şu racer tiplilerden sürmeye çok meraklıyım ama tabi aileden kimse vermiyor çünkü yaşım daha 15 ve dogal olarak ehliyetim yok yaklaşık 7-8 aydır ailemi ikna etmeye çalışıyrdum ve sonunda ettim forumda okunanlara göre 125 cc yi geçmesin deniyor ilk motorda ama ben motoru aldıktan sonra kolay kolay motoru büyütmem o yüzden 250cc ye kdr olan motorlarda beni sarsmaz diye düşünyorum ha o bazı artislik fln yapmak için canını sokaga atan motorculardan olmucam tamamen bütün güvenlik ekipmanlarını alıcam ve takıcam kast ceket mont ne varsa ehliyetim olmucak dogal olarak ama zaten şehir içi trafige girmicem sadece mahalle araları ekmek almak süt almak gazte almak bazende can sıkıntısından böyle biraz gezmek bizim buralarda fazla trafik te yok yani sürmem rahat olucak fiyat olarakta abartmayalım sonuçta ögrenci adamım :) honda cbr 125 i çok beyendim kanunu 200s war onu beyendim ama spor tipli motorlardan daha dogrusu motorlardan nerdeyse hiç anlamam o yüzden forumdaki abilerime bir danışıyım dedim boyum 181 kilom 65 ha bu arada ehliyetsiz sürülmez alma gibi yorumlar lütfen yapmayın motorsiklet ehliyeti almak için yaşımı bile büyütmeyi düşndüm ama malum sporcuyum(basketçi) spordada yaş önemlidir diye büyütemedim neyse şimdiden yorum yapıcak olan abilerime tşkkür ediyorum her türlü yoruma açıgım :) biraz uzattım kusura bakmayın ama kafada soru işareti kalmasını istemedim :(

2. Metin

Metin Site Müdavimi

Motosiklet:
    Honda
    Anıl sen yardım değil,işlemek istediğin suç'a ortak arıyorsun...Forumdan kimse sana destek çıkacağını da zannetmiyorum....!!!!

Saygılar

Bülent.Ö ve Barış bunu beğendi.
  3. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Katılıyorum.
    Sana başka yerde de cevap yazdım.
    Önce ehliyetini al.Sonra konuşuruz diğer detayları

4. anil.yurtseven

anil.yurtseven Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    Abilerim hemen yargılamayın :( bizim burda benden başka motorsikleti olmayan yok o kdr hız fln yapanların bile başına bişi gelmiyor ben sakin sürücem benim motorsiklet almamın 2 sebebi war 1. si bizm buralar yokuş bakkalda uzakta biskletle hergün anam aglıyor motorsikletde almışken şu racer tiplilerin aşıgıyım onu alıyım diyorum hemde yaşım geldigi an motorsiklet ehliyetini alıcam ama tabi sizin bi bildginz var söylüyorsunuz o ayrı tabiki en son söz sizin ama benide biraz düşünün ben hergün ölüyorum bu yollarda :(

5. anil.yurtseven

anil.yurtseven Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    şenol abicim öbür tarafa ehliyet olayına yazdıgın yorumu yeni gördüm :( galiba siz haklısınız artık koçla ve takımla konuşp yaşımı büyütmeye veyada ehliyet alana kadar yani yaşım gelene kdr beklicem :S :( yorumlarınız içn çok teşekkürler bu foruma kayıt olmayıp direk gitseydim yarın motor almaya belkide hayel bile edemicegim yanlışlar yapmış olacaktım hepinize tekrar tekrar teşekkür ediyorum....

6. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Bisiklete bin sağlık bulursun.Benim Bursa da bir ağabeyim var.Belki sende tanırsın.Adı Efe AYDAN
    O senden daha uzun bisiklete biniyor o yaşına rağmen.Ne ölmesi hayat bulursun bisikletle.

Bak Efe AYDAN ve ben

7. Barış

Barış Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    aslında konuyu açana cevap verilir ama:) +1.

8. anil.yurtseven

anil.yurtseven Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    Bisiklette gerçekten güzel bişi motorsiklet olmuyınca daha da bi güzel geliyor :) ama gerçekten bisikletin yararlarını bende gördüm ben biskleti günde 2-3 saat kadar biniyorum bu yüzden bacak kondisyonum diger arkadaşlarımın baya üstünde buda maçlarda benim çok işime yarıyor dogrusu :) Ha bu arada efe AYDAN adını bi yerden hatırlıyorum ama nerden çıkaramadım :S

9. DEMİRAT

DEMİRAT Üyeliği İptal Edildi

hocam sen olsana suc ortagı hahaha:D:D

10. Bülent.Ö

Bülent.Ö Site Müdavimi

Motosiklet:
    Honda
    Vay be, Efe bile göbek yapmış :D Bir de ben kendime üzülüyordum :)

11. Barış

Barış Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    abi efe abini boyunun 2.02 olduğunu düşünürsek(belki şimdi yaşla beraber
    2 cm kısalmıştır) seninde boy hiç fena sayılmazmış.

bu arada;

EFE AYDAN;
    1955’te Ankara’da doğdu. Basketbola 16 yaşında Galatasaray’da başladı. Eczacıbaşı, Efes Pilsen, Fenerbahçe, Beşiktaş, ve Tofaş takımlarında oynadı. Basketbol yaşamı boyunca 6 kez Türkiye Şampiyonluğu, 2 kez Balkan Şampiyonluğu, 1 kez İslam Oyunları Şampiyonluğu, 1 kez Akdeniz Oyunları ikinciliği ile Avrupa Gençler Turnuvası’nda ikincilik yaşadı. 1981 yılında Avrupa Karması’na seçildi ve böylece ancak Avrupa’nın en seçkin basketbolcularının katılabildiği Avrupa Karması’nda yer alan ilk Türk basketbolcu oldu. Aydan, bu arada Juventus Takımı’na karşı oynayan karmada başarılı oyunuyla dikkat çekti. Aydan, Türk Milli Basketbol Takımı’nda en fazla oynayan (217) ve en fazla (89 kez) kaptanlık yapan sporcu unvanına sahiptir.

12. Özgür

Özgür Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    İstanbul'da Şenol abiyi gördüğümde ben de bu kadar uzun birini beklemiyordum, Erol abiyi gördüğümde de bu kadar kısa birini beklemiyordum :)

13. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    181 benimde.
    Sağol iltifatınız için :)
    Erol okumamış galiba bu mesajı daha :)

14. Özgür

Özgür Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    okusun ne olacak ki :D :D :D cbf600'ü var diye gerçekleri söylemeyelim mi? :D

15. goksel ozdogru

goksel ozdogru Site Müdavimi

Motosiklet:
    Honda
    abicim sen en iyisi bir elektrikli scooter al ve rahat et. yoksa sana burada rahat yok ;)

16. Alican

Alican Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Kawasaki
    Anıl kardeşim bende senin gibi küçük yaşta bu işe başladım.Ve seni anlıyorum.Burdaki insanlar seni yargılamıyor senin suçuna ortak olmak istemiyor burdaki insanlar sana git ybr 125 veya honda cbf 150 al demeyi biliyorlar tek sorun ne biliyormusun.MOTORSİKLET FORUM'UN TEKERLEKLİ SANDALYELİ BASKET MİLLİ TAKIMINA ADAM GÖNDERMEK İSMEMESİ!.Anlatabildim mi ? ;)

17. Murat Kılınç

Murat Kılınç Üye

Motosiklet:
    Honda
    50cc altı motosikler ehliyetsiz kullanılabiliyor diye biliyorum bi araştır bence