çok pişmanım

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında ömer tarık köksal tarafından paylaşıldı.

1. ömer tarık köksal

ömer tarık köksal Yeni Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    Arkadaşlar adım ömer.çorumdakiler bilir.kültür sitesinin karşısındaki ekmek bûfesinden ekmek almak için büfeye gitmiştim tam ekmeği alıp geri giderken motoruyla yolun kenarında motoru koyacak yer bulamayarak çaresizce yardım isteyecek birini bekleyen adam bana seslendi ve ''banada iki ekmek alabilirmisin''dedi.bende nedemek efendim deyip parayı aldım ve ekmeğini aldım ve kendisine verdim.sonra motorunun güzel olduğunu söyledim.amca teşekkür ederek yirmi iki yıllık olduğunu söyledi.bende maşşallahlarımı ilettim bey amcaya.daha sonra motorun kaç cc olduğunu sordum motorun sesinden olsa gerek beni anlamadı ve 1 80 dedi (buradaki bir seksen [1 80] 1800 TL oluyor).daha sonra ''yolun yukarıda ise atla götüreyim'' bende ''yok yolum şurada'' deyip amcayı yolladım... İşte bu yüzden pişmanım arkadaşlar.keşke binseydim çorumdakiler bilir bari valiliğin önüne kadar bari gitseydim.neden bukadar pişmansın diye sorarsanız cevaplarım :):):) ş aka şaka sadece daha önce ne motor sürdüm nede artcılık yaptım o yüzden bukadar pişmanım.bu olaydan sonra bir gün sonra en sevdiğim motor türü olan cooper stili bi kawazaki görmemmi hemde bağattıra bağattıra gitti.sanki bana gıcıkmış gibi.içim gidiyo abi içim yanıyo bee.kim bekliyecek okadar yıl ehliyeti alana kadar ehliyet alsam bile yeter bea. :-( :-( :-(