Çorlu'da teknik destek lazım

Konu, 'Servis ve Teknik Destek Genel Konular' kısmında goksel ozdogru tarafından paylaşıldı.

1. goksel ozdogru

goksel ozdogru Site Müdavimi

Motosiklet:
    Honda
    arkadaşlar ;

aşağıda linkini verdiğim kle 500'ü almaya karara verdim fakat, tekirdağ çorlu'da götürüp motor hakkında teknik bilgi alabileceğim bir yer bilmiyorum. bana bu konu da yardımcı olabilecek arkadaşım varsa çok memnun olurum. malum bide buraya çok uzaktayım. (makinanın sağlamlığı, km, kaza vb...)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-kawasaki-satilik-kle-500-50146669/detay/

ilginize şimdiden teşekkürler...

2. o.somuncu

o.somuncu Organizatör

Motosiklet:
    Yamaha
    Göksel Bey ben 20km.güneyde oturuyorum.Gidip bakarız,ayrıca forum üyesi arkadaşım Hayati Beder'in tanıdığı eski bir motosiklet ustası var onu da belki getirebiliriz..(Şu anda artık bırakmış tamirciliği) Benim güvendiğim bir usta var ama Tekirdağ'da..
    Motor testi için bir kompresyon ölçme saati gerekli,onu da tanımasak da bir ustaya ölçtürürüz..
    Sen gelince bizlere haber ver toplanıp inceleriz..Yahut gelmeden bakın dersen yine gider bakarız..
    Sen motor sahibiyle görüştün mü bilmiyorum.Tel no.mu özel mesajla gönderiyorum.

goksel ozdogru bunu beğendi.