Cross alıcam. öneri.

Konu, 'Cross - Off-Road Kullanıcıları Bölümü' kısmında emrecakar tarafından paylaşıldı.

1. emrecakar

emrecakar Yeni Üye

Motosiklet:
    Suzuki
    Selamun Aleyküm. Cross almayı düşünüyorum. Husaberg baktım dün special bi motor 4 şampiyonluğu var ama motorda sıkıntı var yağ fln kaçırıyo bi kaç kez piston değişmiş. 650 lik 7000 tl. Bana önerenilceğinz 7000 tl nin üstüne çıkmayacak bi model marka? Yamaha baktım bide sahibinden den ama ist pek yok. Önerilerinizi bekliyorum. Teşekkür ederim.

2. Ersan Karagozlu

Ersan Karagozlu Aktif Üye

Motosiklet:
    Kawasaki
    650'lik cihaz cross için ağır olur, bence yamaha yz serisi cross için ideal.

3. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Bahsettiğiniz at değil ki şampiyon ırktan geldiği için alıp damizlık yapasınız.Motosiklet isterse 1000 lerce şampiyornluğu olsun tecrübeniz yoksa bir işe yaramaz.Hakkınızda bilgi alabilirsek yani daha önce ne kullandınız vs gibi fikir verebiliriz belki.

Barış, Fahrettin ve Erhan Başımoğlu bunu beğendi.
  4. emrecakar

emrecakar Yeni Üye

Motosiklet:
    Suzuki
    :) tecrübem var o konuda sıkıntı yok :) ayrıyetten tecrübem olmasa direk 600 lük makine almayı düşünmem hak verirseniz :) şimdi bir tane xt600e buldum bunun hakkında bi fikir verebilirmisnz ?

5. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Yaşınızın 19 olduğunu göz önüne aldığımızda tecrübe konusunda biraz endişelerim vardı o yüzden sormuştum.Neyse
    xt600 iyi makinedir beklentileriniz asfalt ise karşılayacaktır.Toprak ta da iyidir ama uygun lastik seçimi ile.Special korss baktığınızı göz önüne alırsak ve bu yönde bir beklentiniz varsa karşılamakta zorlanabilir.Tamamen sizin gaz tecrübenizle alakalı olarak sizi ya üstünde tutar zevkle keyfle gezmenize yardımcı olur ya da üstünden atar.

Fahrettin bunu beğendi.