Cruiser kullanıcı aday adayları:)

Konu, 'Chopper - Cruiser Kullanıcıları' kısmında tolga.sensoz tarafından paylaşıldı.

1. tolga.sensoz

tolga.sensoz Aktif Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    Arkadaşlar merhaba,

Çorludan eşimle birlikte forumda üyeyiz.İlk motorumuz en sonunda Canan beyin yardımlarıyle geldi.Bizde kendi muhitimizde ufak tefek turlara başladık.(Gayet ufak tefek turlar,daha vitesi 4 e atmadım:)).En azından arabalara alışıyorum.Eşimde ciddi ilerleme var,

Honda da alınan eğitimin bize ciddi katkısı olmuş,nisan ayında 2. sine gideceğiz,düşünen arkadaşlar var ise mutlaka katılmalılar,doğru teknikle okadar kolay idare edebiliyoruz ki 250 kg lık motoru en başta ben şaşırdım.:)

E havalar da duzeldı daha cok pratık,daha çok motor cılalama partlatma falan bakalım cok heveslıyız,paylaşmak istedim,Dragstar kullanıcıları var ise motorun ıyı huyu kotu huyu falan konusmak ısterım,

Kolay gelsin,

Tolga,

2. Hakan.Ulukavak

Hakan.Ulukavak Moderator Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Honda
    Hayırlı olsun,
    Fotoları da bekleriz. :)

tolga.sensoz bunu beğendi.
  3. ahmet geyin

ahmet geyin Organizatör

Motosiklet:
    Hyosung
    tolga merhaba geçen ki toplantımızda sizide aramızda görmek isterdik ama kısmet olmadı en kısa zamanda tanışma fırsatı buluruz umarım cananla görüşüp tanıştık o toplantıda yakında tekrarını yapıcaz görüşmek dileğiyle selamlar

4. tolga.sensoz

tolga.sensoz Aktif Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    Merhabalar,

Çok güzel fotoğraflar çektik ama yükleyemiyorum.Sanırım iş yerinin bağlantısında sorun var,evden deneyeyim birde,profil resmi bile yükleyemiyorum forumda anlatılanları yapsamda,

Buluşmayada gelemedik,çok yakın arkadaşım baskın yaptı bize,tekirdağa gittik onlar ile,ama bir dahaki buluşmaya gelmeyi istiyorum bir engel çıkmaz ise ,kim bilir belki motor ile gelebilecek cesaretide bulurum:)Ama siz çorluda mevlana kafede buluşalım dıyın(guzel mekaandır bence yeşillikler içinde (saksıda ağaç:))
    gelirim motorla sıkıntı yok:),

Kolay gelsin,,,,