Cruiser motor önerisi

Konu, 'Chopper - Cruiser Kullanıcıları' kısmında hazarbasturk tarafından paylaşıldı.

1. hazarbasturk

hazarbasturk Yeni Üye

Arkadaşlar yeni başlayacağım.Bütçede sınırlı biraz.Kask mont eldiven dışında verebileceğim maksimum para 4000 tl.Acemilik dönemini atlatana kadar boyuma kiloma uygun (172 65 kg) bir motor arıyorum.En mantıklısı Hyosung Gv 250 gibi geldi bana.Ancak Ankaradayım ve uygun fiyatta bulamadım.Bu noktada bana önerebileceğiniz bir motor var mıdır?

Ankarada aradığım özelliklerde motoru olan birisinin yardımı çok iyi olurdu.

2. Oğuz Kiper

Oğuz Kiper Üye

Valla uzmanı değilim dostum ama kimse cevaplamadığı için bir cevap yazayım dedim, bana da işi bilen diyebileceğim insanlar gv 250 önerdiler, sağlam ve güvenilir dediler, sadece yedek parçası sorun oluyor, kolay bulunmuyor bekletiyor dediler, bir de regal-raptor'un aynı sınıftaki 250lik motoru için iş görür dediler, kullanan arkadaşım var, memnun şimdilik

3. Korayu

Korayu Yeni Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    Regal raptor

4. PaNDeRMoS

PaNDeRMoS Yeni Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    Dostum merhaba , bende senin gibi arayış içerisindeyim. Söylediğin tarzda bir çok motor var ama bunların arasından sıyrılan Regal Raptor DD250 , Hysoung GV250 , Keeway Supershadow 250 var sıyrılan.. Hysoung kullanma şansım oldu gayet seri geldi bana ve titreşimi çok azdı. Diğerlerini bilmiyorum.. Hayırlısı olsun şimdiden. Allah kaza bela vermesin..