Cruiser Önerisi

Konu, 'Chopper - Cruiser Kullanıcıları' kısmında Umut Şahin tarafından paylaşıldı.

1. Umut Şahin

Umut Şahin Yeni Üye

Merhabalar,

Foruma dün katıldım ve tecrübelerinizden yararlanmak istiyorum. Cruiser tarzı bir motora sahip olmak istiyorum. 3-5 bin fiyat aralığında 250cc lik bir motor bakıyorum. Genel olarak çin motorlarına iyi bakmıyorum ama regal raptor ün iyi olduğunu duydum. keeway sanırım paramın yetmeyeceği bir motor ama 2.el bulabilirsem uygun fiyata alabilirim. Sizden bu konuda yardım istiyorum kafam çok karışık. İlk uzun yol tecrübemde beni yolda bırakacak bir motor istemiyorum. Görünüşü ve sesi benim için önemli olan ayrı konular. Cruiser kullanıcısı abilerim yardımcı olup bana en uygun motoru bulmama yardımcı olursa gerçekten çok sevinirim. Önerilerinizi bekliyorum.

Saygılar.

Arkadaşlar sorumu cevaplarsanız sevinirim.
    Saygılar.

2. İsmail

İsmail Site Müdavimi

Motosiklet:
    BMW
    Açıkçası cevapsız bırakmamak ilgilenmiyor dememeniz için yazıyorum.

Bu tarzı kullanan çok yok sanıyorum aramızda. Regal kullanan arkadaşım var oldukça övmüştü ancak bilemiyorum.

Diğer yandan biraz daha birikim yaparak daha iyisini aldanız sanki daha iyi olur. Kuba motorlar nasıl. Eğitim alırken görmüş ve tip bakımından benim hoşuma gitmişti

3. Mustafa_Karik

Mustafa_Karik Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Yamaha
    Allah'ın hakkı üçtür ..:D

Üşenmedin mi İsmail ? 3 kez yazılır be o cümleler...Cruiser'ci ben varım ya. Aramızda yok demişsin.Ayıp ayıp....

Allah'ın hakkı üçtür ..:D

Üşenmedin mi İsmail ? 3 kez yazılır be o cümleler...Cruiser'ci ben varım ya. Aramızda yok demişsin.Ayıp ayıp....

Ben de iki'de kalmışım hahahaha :D

İsmail bunu beğendi.
  4. İsmail

İsmail Site Müdavimi

Motosiklet:
    BMW
    Ne üçü abi sen yaşlandın galiba gözler iyi mi görmüyor ne :)

net takıldı telde yada sayfada sorun oldu bilmiyorum 3 kere cevaplaya basınca öle olmuş :) ama sende bana laf atarken ikilemişsin ya o bomba olmuş :)

Bide bu fotonuda beğenmedim :) sen yolda giderken bi resmini çekimde onu koy sen en iyisi şöyle en afillisinden :)

5. Oktay Karateke

Oktay Karateke Üye

Motosiklet:
    Suzuki
    Bende aynı arayış içerisindeydim en son Regal Raptor a karar verdim fakat şöyle birşey oldu nekadar kaliteli olsada çin, onun yerıne bıraz daha bekleyip virago - hyosung - introuder bulmaya calısacagım en azından çin değiller ve sesleri gayet güzel motorlar.
    tabi bunları aldın 2 bin tl de elbiseler için gerekiyor masraf baya artıyor zor ama bu keyif için biraz daha beklemeye değer.