çubuk'a niyet esenboğa'ya kısmet:)

Konu, 'İç Anadolu Bölgesi Gezi ve Turları' kısmında Ethem Doğru tarafından paylaşıldı.

1. Ethem Doğru

Ethem Doğru Site Bağımlısı

Motosiklet:
    BMW
    herkese iyi forumlar. bugün(c.tesi) malum haftasonu tatili. evde oturmamak lazım. saat 16 civarı. kanım kaynıyor. motosikletime binmek istiyorum. camdan dışarıya bakıyorum, gökyüzü kapalı. balkona çıkıyorum, soğuk. netten hava durumuna bakıyorum. ankara'da sis var diyor. (birkaç gündür gölbaşı'na gidiyorum. sisten gece gündüz görüş mesafesi 5 m. olur olmaz derken çubuk'a gideyim diyorum. hazırlan, motoru ısıt derken saat 16:30oldu. teker döndü. öveçlerden çıktım ve haftasonu trafiğine yakalandım. kızılay, ulus derken havaalanı yolundayım. hava iyiden iyiye karadı ve ben tek başıma yol alıyorum. kendi kendime "boş ver çubuk'u dön esenboğa nizamiyesinden." dedim ve çubuk kavşağına sapmadan yola devam ettim. sonra bi telefon kadim bir dost iki sohbet edip, bira içeriz tavala, atarız dedi, cazip teklif tabi, uydum ve esenboğa'dan geri döndüm. fotolar gece, cepten ve bizati tarafımdan çekildiği için kalite düşük:( (bi de mikey mouse yardım etti)

2. A.HAMDİ

A.HAMDİ Organizatör

Motosiklet:
    Kawasaki
    heralde miki mouse dan geri döndün

Ethem Doğru bunu beğendi.
  3. Ethem Doğru

Ethem Doğru Site Bağımlısı

Motosiklet:
    BMW
    abi bende fare korkusu varmış. yoksa yola devam.