DAELİM kullanan arkadaşlar varmı?

Konu, 'Ne Almalıyım Nereden Almalıyım' kısmında Hüsnü peksü tarafından paylaşıldı.

1. Hüsnü peksü

Hüsnü peksü Üye

Motosiklet:
    Suzuki
    Şayet DAELİM kullanan arkadaşlar varsa bu motor hakkında bilgi almak istiyorum veya bu motoru tanıyan tamirci arkadaşlar varsa ne malıdır türkiyeye getiren kimdir parça durumu nasıldır gibi bu konular hakkında aydınlatıcı bilgilerini paylaşacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler...:confused:

2. Erol Ceyhan

Erol Ceyhan Site Bağımlısı

Motosiklet:
    SYM
    Hüsnü bey sormuş olduğunuz kymco grand dink 250 ile daelim s250 motorlarının kaliteleri aşşağı yukarı aynıdır parça sorunundan bahsettiğiniz zaman çok önemli parçaları distrübütörler tarafından getirtiliyor bir çok markanın yaptığı gibi daelim s250 dediğiniz motordan piyasada yok denecek kadar az distrübütörünüde tanımıyorum ama kymco nun distrübütörü istanbul bayrampaşada ayrıca sorduğunuz motorların modelini ve km düzeylerinide belirtirseniz sizin için daha uygun olacaktır...

Hüsnü peksü bunu beğendi.
  3. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Bu konuyu daha önce başka topikte sormuştunuz ve bizde cevap vermiştik.Neden takılı kaldınız daelim gibi bir markaya
    kymco nun yanında daelimin esamesi bile okunmaz.
    Siz daelimi unutun silin aklınızdan bir kaç kullancı çok iyi dediği için iyi değildir.
    TR deki satışlarına bakın gerçekler ortada.Kymco daha çok satılan bir MARKA dır.

Hüsnü peksü bunu beğendi.
  4. Hüsnü peksü

Hüsnü peksü Üye

Motosiklet:
    Suzuki
    Ok hocam haklısında kymco bana biraz pahalı geldi o açıdan bi daelim buldum hesaplı ondan sordum yanlış anlamayın ltf. teşekkürler...

5. Hüsnü peksü

Hüsnü peksü Üye

Motosiklet:
    Suzuki
    Alıcak olduğum DAELİM 2005 model 8000 km'de KYMCO 2004 model 15000 km'de ...