degerlı yonetıcıler

Konu, 'Geleneksel Motosiklet Forum Buluşmaları' kısmında SERVET tarafından paylaşıldı.

1. SERVET

SERVET Site Müdavimi

Motosiklet:
    BMW
    sızlere evvela cok tşk edıyorum neden dersenız ben sahsım adına bır kaç sey soruyorum ve hepınıze dostum arkadasım dıyorum sordugum ve actıgım konuya tek bır cevab verılmıyor bumudur yanı.tek sey soyluyorum saygı gormedıgım bır yere saygı gosterıp susma hakkımı kullanıyorum bundan sonra buraya hıc bır fıkrımı yazmayıp hıc bır konu da acmayacagım takııı yıldızımız coğalana kadar yınede cok tşk ederım.sevenle sevılen arasında söze gerek yoktur bız konusmadanda sız dostlarımızı sevmesını bılırız.

huseyin.sait.61 ve Ferhat Taskın bunu beğendi.
  2. Ozgur Baglama

Ozgur Baglama Site Müdavimi

Motosiklet:
    Honda
    ben şahsım adına konuşuyorum ne sorduğunuzu görmüş değilim görmüş isem de ilgi alanım olan konu değilse cevaplamıyorum yanlış bilgilendirme olmasın die.forumdaki arkadaşların hemen hemen hepsi biş işle meşgul olduklarından cevaplıyamıyor olabilirler.bunu sıkıntı haline getirmenize gerek yok en azından bu derecede.herşeyden önce sabır.forum yeni gelişmekte olduğu içinde böyle bi problemle karşılaşmış olabilirsiniz.

3. serkanbike

serkanbike Üye

Motosiklet:
    Peugeot
    Merhaba :)

Neden böyle düşünüyorsunuz anlayamadım ama genelde bütün sorulara cevap alınıyor.

4. ulas

ulas Admin Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Yamaha
    Merhaba,

Bizi yanlış anlamışsınız. Bilerek asla cevap verilmeme gibi bir şey olamaz. Bu aralar benim çok yoğunluğum var diğer arkadaşlar elinden geleni zaten yapıyorlar. Lütfen böyle düşünmeyin