Denizli Den Selam Ve Saygılar

Konu, 'Ege Bölgesi' kısmında Sinan Aysel tarafından paylaşıldı.

1. Sinan Aysel

Sinan Aysel Yeni Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    Merhabalar aranıza yeni katılmış bulunmaktayım. Denizli nin Yazır kasabasında öğretmenlik yapıyorum. 2014 Ağustos ayında ilk motorun olan Yamaha Ybr 125 i aldım. Şu an 800 kmlik tecrübem var. 32 yaşından sonra motor sevdası öğrencilerim vesilesiyle başladı. Bu kadar çok seveceğimi düşünmemiştim. İşim ve ailemden dolayı çok binemesem de her gün üstüne oturuyorum :D Motor tutkunlarının hikayelerini takip etmek tam bana göre. Umarım etkinliklere katılma şansım olur diyorum saygılarımı sunuyorum

Bilgin Turan bunu beğendi.
  2. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Hoş geldiniz.Eğitimlerimize de bekleriz.

3. Bilgin Turan

Bilgin Turan Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Suzuki
    hoş geldiniz. ben de denizli liyim. istanbul dan arada motorla gelirim

4. Sinan Aysel

Sinan Aysel Yeni Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    Teşekkür ederim memnun oldum. İstanbul dan Denizli ye motor kullanmak baya bir tecrübe ve güven ister umarım ben de böyle kullanacak kadar öğrenirim şimdilik ana yollarda yavaş ve kıyıdan sürüyorum. Trafiğin az olduğu yolları tercih ediyorum. Çünkü araba gibi değil aşırı dikkat gerektiriyor. Bir gün yüz yüze tanışma ve etkinliklere katılma şansım olur inşallah

Bilgin Turan bunu beğendi.
  5. o.somuncu

o.somuncu Organizatör

Motosiklet:
    Yamaha
    Hoş geldiniz.

6. Sinan Aysel

Sinan Aysel Yeni Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    Çok teşekkürler

7. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Sanırım sizde bilmediğiniz motosiklet sürme eylemini kendi kendinize öğrenenlerdensiniz.Biraz sabret "Güvenli Sürüş Teknikleri" eğitimleri alın öyle sürücülüğe adım atın.Doğru bildiğiniz yanlışlar ve yanlış bildiğiniz doğrular bilinç altınıza girdiğinde çıkması çok uzun sürüyor.Tecrübe ile sabit.

8. Sinan Aysel

Sinan Aysel Yeni Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    Evet size katılıyorum daha yolun çok başındayım mahalle aralarında anayollarda tecrübe kazanmaya çalışıyorum Youtube ve uzman tv den işin uzmanı olan kişilerin ileri sürüş teknikleri videolarını sürekli açıp tekrar tekrar izliyorum. İzlediğim videoları da birebir uyguluyorum. Eğer Denizlide böyle eğitim veren yerler varsa da almak isterim . Her ne kadar yıllardır araba kullansam da arabadan daha tehlikeli olduğunu anladım. Fakat şu bir gerçek ki motor ile gezmek çok eğlenceli ve keyifli. Sanki doğa ayaklarımın altında gibi oluyor Artık araba sürmek istemiyorum. Burada benim ile beraber iki arkadaşım daha var Onlar da heveslenip motor ve ehliyet aldılar. Şimdilik kısa mesafeler de tecrübe kazanmaya çalışıyoruz. Koruyucu kıyafetler de tam olmasa da var. (pantolon ve bot yok onun hariç kask mont dizlik kolluk eldiven alabildim) İyice bu işi öğrenip ilk hedefimiz baharda Denizli nin gezilecek her yerini gezmek. Daha sonra siteniz de yer alan ege bölgesi organizasyonlarına olursa katılmayı çok istiyorum. Belki ileri de bölge dışına da çıkabilirim diye umuyorum. Ama ilk önce 125 lik ile iyice pişeyim. Saygılar

9. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Sevgili arkadaşım.Video izleyerek aşçı olabilirsiniz tezgahtar pazarlmacı yıkmacı terzi vs olabilirsiniz.Ama eğitimli biri sizi gözlemlemeden yanlışlarınızı size anında müdahele derek anlatması olmadan sürücü olunmaz.Havalar henüz tam soğumamışken bir hafta sonunuzu (cumartesi Pazar) ayırın gelin İstanbul'a bu işin gerçek uzmanlarından birebir eğitim alın www.lamatech.com u tıklayın.Rahmi Hocamıza selam söyleyin size gereken kolaylıkları sunacaktır.

10. İsmail

İsmail Site Müdavimi

Motosiklet:
    BMW
    Hoşgeldiniz. Şimdiden kazasız belasız sürüşler dilerim.

11. Sinan Aysel

Sinan Aysel Yeni Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    Teşekkür ederim. Aynı dileklerimi ben de sizler ve tüm motorcu arkadaşlar için iletiyorum. Sağolun.

12. Sinan Aysel

Sinan Aysel Yeni Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    Şenol bey ilgi ve alakanıza minnettarım söylediklerinizi dikkate alıyorum. Siteyi inceledim. Mutlaka alınması gereken eğitimler. Konuyu değerlendireceğim. Şu an için gelebilmem çok zor. Ama bir cumartesi pazarımı ayarlarlamayı düşünüyorum. İlk İş olarak eksik olan pantolonu, botu ve kulak tıkacını(yazınızı okudum) almayı düşünüyorum artık. Bu işin ciddi bir İş olduğunu kavradım. Tüm motor sevdalılarına Allah kaza bela nasip etmesin. Saygılar

Şenol SEL bunu beğendi.