Deri Çanta - Ankara

Konu, 'Chopper - Cruiser Kullanıcıları' kısmında EMRAH BAGCI tarafından paylaşıldı.

1. EMRAH BAGCI

EMRAH BAGCI Üye

Motosiklet:
    Ramzey
    Ramzey 250 kullanıcısıyım ve plastik çantaları çıkartıp deri çanta almak istiyorum yanlara, ve belki bi tanede arkaya sosis.. internetten biraz pahalıya geliyo gibi geldi,yan çantalar 150-200 civarı iyisi, daha ucuza Ankarada özellikle görerek alabileceğim Yıba harici yer bilen var mı? YIBA da deri çanta yok bildiğim kadarıyla..

2. Umut Karkın

Umut Karkın Organizatör

Motosiklet:
    Aprilia
    conrad adeoul mu nedir o caddeye gidin orada 3 tane motor malzemesi satan yer oralara bakın ancak oralarda da yibadan ucuz olacağını sanmıyorum belki motomaxta uygun fiyatlı olabilir onunda zaten internet sitesinde mevcut.

3. Eren Göksel

Eren Göksel Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Kawasaki
    Ben bir ara fazla çeşit olmasa da sadece koçtaş ta görmüştüm.

4. EMRAH BAGCI

EMRAH BAGCI Üye

Motosiklet:
    Ramzey
    Hudson dan siparisini verdim bakalım 69 TL lik yan çantalar vardı,bi bakalım nasılmıs,gelir ins 3 gün içinde..

5. o.somuncu

o.somuncu Organizatör

Motosiklet:
    Yamaha
    Konuyla ilgisi yok ama bilgi olsun: Konrad Adenauer (1876-1967) sanırım bahsettiğiniz caddeye verilen isim..İkinci dünya Savaşı'ndan sonra Federal Batı Almanya'nın kuruluş aşamasındaki ilk şansölyesi,Almanya ile Batı'yı barıştıran ve bağımsız olarak saygınlığına kavuşmasını sağlayan devlet adamı..