Ders olur inşallah hem bana hem size...

Konu, 'Motosiklet Kaza Haberleri' kısmında levent ert tarafından paylaşıldı.

1. levent ert

levent ert Üye

Motosiklet:
    Suzuki
    Az önce e-5 te giderken 200-250 metre önümüzdeki bir araç orta şeritten en sol şeride geçerek tretuarlara çarptı, 3-4 saniye kadar düz gittikten sonra ''hah topladı '' derken biz, bir anda araba saat yönünde dönerek burnu yolun sağına bakacak şekilde, yola dik bir hal aldı ve en sağ şeritten fırlayarak yanyola tepetaklak düştü.
    biz e-5 in prtasında duramadıgımızdan ve yanyolda başka arabaları gördüğümüzden ..durup yardım edemedik...ama ben hemen 155 i arayıp kazayı bildirip mutlaka ambulans gelmesini soyledim...
    umarım kazayı yapan arkadaş emniyet kemerini takmıştır ve kurtulur...

Arkadaşlar yol bomboştu, o arabayı sıkıştıran ve yahut yolundan saptıran hiçbir sey olmayan güzel kuru bir yaz gecesi oluyor bu kaza..Muhtamelen uyuyordu yada sarhoştu sürücü kardeşimiz.Ve ben bir an için ya motorla o arabanın yanında olsaydım diye düşündüm..ve bu gece motorumu asla aksalarasyon yapamayacak hızlarda kullanmamaya ve asla ama asla yol bomboş ne olacak yahu bu bomboş yolda diyip dikkatimi dağıtmamaya karar verdim...cünkü orda yapılabilinecek tek şey hızınızı bir anda artırarak araçtan kaçmak.ve bunun içinde motorun extra gücüne ve şimşek gibi reflekslere ihtiyacınız var...

umarım kazazede/kazazedelerin hiçbirinde önemli bir yara yoktur...