Dikkatli olmak ve dikkat Önünde kamyon var ! :D

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Noyan Yıldız tarafından paylaşıldı.

1. Noyan Yıldız

Noyan Yıldız Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Honda
    Hepimiz motor sürerken ustalık derecemiz ne olursa olsun dikkatli olmalıyız bu bir gerçek.Yaklaştığımız tampona dikkat etmeliyiz,ne kadar hızlı yaklaşıyoruz ne kadar mesafede takipteyiz ve geçmek istersek karşıdan gelen varmı yok mu gibi...
    Ama bazı tamponlar var ki :D gerçekten siz dikkat etmeseniz bile dikkat çekiyor ben bir örnek veriyorum en sevdiğimden.Sizde kendi örneklerinizi yazarsanız yada resimlerini koyarsanız ,trafikte okumak yerine burada okur ve dalgasını yaparız böylece daha az tehlikeli olur diye düşündüm ;)

2. ışın yıldırım

ışın yıldırım Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    bi örnek verdinde benmi göremiyorum yoksa vericekmisin :)

3. Noyan Yıldız

Noyan Yıldız Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Honda
    örneği verdim ben açınca da çıkıyor ama ? siz neden göremiyorsunuz onu anlamadım resimi bizim foruma upload ettim başka yere mi atsam linki forumdan alması gerekmiyor mu?Alamıyor sanırım...resmin linki bu ama neden göremediniz çözemedim?

4. Özgür

Özgür Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Noyan Bey, verdiğiniz resim, içerisindeki yazıda bulunan argo kelime nedeni ile tarafımdan kaldırılmıştır.

5. Noyan Yıldız

Noyan Yıldız Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Honda
    Argo kelime mi :D yapma gözünü seveyim kaydıraktan kaymak falan gibi bişi o adam kamyonun arkasına asmış :D trafikte geziyor TRT mantığıdır bu yaw :D

DEMİRAT bunu beğendi.
  6. Özgür

Özgür Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    sen başka bir örnek ver ne olacak! beraber güleriz:)

7. Noyan Yıldız

Noyan Yıldız Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Honda
    Dur bakalım ama en sevdiğim oydu yaw :D en sağlam kartımı yedin sen şimdi dur bakacam ama bulursam başka yayınlayacam bu arada arkadaşlar hadi yaw yok mu ilginç kamyon yazısı sizler de :D eğlenceli olacak bence...

8. DEMİRAT

DEMİRAT Üyeliği İptal Edildi

:D:D:D:D:D:D:Dısın hanım noyanın yazısını tam beş kere okudum acaba anlamadımmı diye megerse örnek vereyim demiş yazmamış inanın yazınızıda okuyunca gülmekten öldüm,noyan da benim gibi arada sasırıyo,sasırtıyo:D:D:D

9. DEMİRAT

noyan sen gercekden ilginç bir insansın:D:D:D:Dsenin kitabında kural yok sanırım,trt örneginden belliki sen özel tv modu istiyon burda:D:D:D

10. Metin

Metin Site Müdavimi

Motosiklet:
    Honda
    Ömer hocam,"okuyunca gülmelmekten öldüm" ne demek yahu...:):):)

11. DEMİRAT

okadar gülersen yanlış yazarsın tabi tarafımdan düzeltildi metin hocamm:mad::mad::confused::confused::):):D:D

12. Metin

Metin Site Müdavimi

Motosiklet:
    Honda
    Allah daima güldürsün Ömer hocam...:);)

DEMİRAT bunu beğendi.
  13. DEMİRAT

noyan kartın gitmiş önemli deyil , sana ban kartı şeklinde geri dönebilir geliyo bana kurallarla pek oynama istersen, gerçi ban ın yanında çay ikramlarıda var:D:D:D:D:D

14. Noyan Yıldız

Noyan Yıldız Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Honda
    Ya yok vallaha bir şey yapıyorsam isyandan değil sadece bilmediğimdendir yayınlanamadı ne yapalım şimdi :D Ban atmasınlar ben forumda yazıyor olmaktan oldukça keyif alıyorum,lakin çok komik gelmişti sadece özel tvye gelince abi ben tv izlemiyorum ki ya :D o da olmasın TV'siz bir hayat dileğimle.Valla izlemiyorum şekil olsun diye değil.Sinirlerim kaldırmıyor son günlerde .Ha bir film falan yakalarım yada maç sadece onlar.Birde Hanımın Çiftliğini izliyorum senaryo romana son derece sadık geldi sadık kaldıkları sürece de izlerim diyordum ama aynı güne halı saha maçlarına başladık artık onu da izleyemiyorum :D
    Ya Özgür kardeş :D Yapıver bir torpil aşağıda bir yerlerde kadının kimyasını yazmışlar bak :D neler geçiyor içinde benim resimde ne var ki :D Şarkısı bile vardı valla neydi yahu "Yıldızlar da kayar durmaz yerinde,solar güzelliğin kalmaz teninde falan diye ferdi abimiz söylemiş :D

15. Erol

Erol Admin Yetkili Kişi

Motosiklet:
    BMW
    Ömer hocam, bir adama kırk kere deli dersen deli olurmuş, valla sende ban ban ban diye diye yiyecen banı ha :D:D:D

DEMİRAT bunu beğendi.