Diyarbakırda Motosikletli Polislerimize Bombalı Saldırı!!!

Konu, 'Güncel Haber ve Duyurular' kısmında onur ekmekcı tarafından paylaşıldı.

1. onur ekmekcı

onur ekmekcı Aktif Üye

Motosiklet:
    Honda
    Diyarbakır Sanayi Sitesi'ndeki polis karakoluna atılan parça tesirli ses bombası nedeniyle ilk belirlemelere göre 5 polis memuru hafif şekilde yaralandı...

DİYARBAKIR’ın merkez Kayapınar İlçesi’nde Sanayi Sitesi’nde yer alan polis noktasına 2 kişi tarafından ses bombası atıldı, meydana gelen patlamada 5 polis memuru yaralandı. Polise ait bir motorsiklet patlama sonrası çıkan yangında yanarken, saldırıyı gerçekleştiren 2 kişiden 1’i yakalandı.

Kayapınar İlçesi Elazığ karayolu üzerinde bulunan Sanayi Sitesi’nde daha önce karakol olarak kullanılan ve sonra kontrol noktasına dönüştürülen yere, bugün saat 12.30 sıralarında 2 kişi tarafından ses bombası atıldı. Ses bombasının patlaması sonucu, 1 polis memuru yaralanırken, polise ait bir motorsiklet ise yandı.

Hafif yaralanan polis memuru hastaneye kaldırılırken, çıkan yangın, kontrol noktasında bulunan diğer polisler tarafından söndürüldü. Polis yaptığı çalışma sonucu 2 kişi oldukları tespit edilen saldırganlardan birini yakaladı. Kaçan diğer saldırganın yakalanması için polisin operasyonu sürüyor. Saldırganların ve yaralanan polis merunun kimlikleri ise yetkililer tarafından açıklanmadı....
    Arkadaş bu nasıl bir cahilliktir nasıl bir oyundur şu güzelim motorun haline bak ben o motosikletin sahibi olsam o adamlara işgence yapardım....Bu zorbalıktır siz kimsinizde benim karakoluma zarar verirsiniz sizler ne hakla türkiyeyi bölmeyi pilanlarsınız siz ne hakla yıllardır aynı coğrafyayı paylaştığımız ekmeğimizi böldüğümüz kürt kardeşlerimizle aramızı açmaya çalışırsınız akıllanın artık be yeminle söylüyorum bi imha ekibi oluşturulcak olsa paralı; artık nerdeyse o domuzlar o ekibe ilk ben katılırdım yani söylencek birçok söz daha var tabi ama olay ortada arkadaşlar...

Barış ve goksel ozdogru bunu beğendi.
  2. goksel ozdogru

goksel ozdogru Site Müdavimi

Motosiklet:
    Honda
    hepsini lanetliyorum.

3. tamerhan öksüz

tamerhan öksüz Üye

Motosiklet:
    Honda
    yine söylüyorum kahrolsunlar yandaşlarıda onları destekleyenlerde

4. onur ekmekcı

onur ekmekcı Aktif Üye

Motosiklet:
    Honda
    Aynen arkadaşlar bunları yapan insan sıfatını taşıyamaz bence..