Drag 8. 9. Ayak 31 Ekim-1 Kasım 2009

Konu, 'Motosiklet Yarışları' kısmında İbrahim Gülenç tarafından paylaşıldı.

1. İbrahim Gülenç

İbrahim Gülenç Aktif Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    Türkiye Drag yarışları 8. 9. Ayak 31 Ekim-1 Kasım 2009 tarihlerinde Akhisar/Manisa'da gerçekleştirilecek. :)

Hakan ERSOZ bunu beğendi.
  2. anil.yurtseven

anil.yurtseven Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    aa manisada demek sprmiş :) tam adresini nereden ögrenebilrim ? ve saatleri kaçta acaba ? bide izmire gelicekmi bu drag yarışları ?

3. Samet Ateş

Samet Ateş Yeni Üye

Motosiklet:
    Yamaha, Honda, Suzuki, Kawasaki, BMW, Ducati, KTM, Salcano, Gilera, Harley Davidson, Aprilia, Asya, Hyosung, Kanuni, Keeway, Kymco, Mondial, Çelik, Piaggio, Polaris, Triumph, Vespa, Moto-Guzzi, Peugeot, Ramzey, Regal Raptor, Skygo, SYM, Truva, Henüz Yok
    oldu bıde sızıın evın onunde yapılsınızmırlıe heaaa hahahah

4. Özgür

Özgür Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Samet bey,
    Mesajınızı Türkçe mi yazdınız? Tam anlayamadım.
    Bir de gülecek ne var onu da anlayamadım?:confused::confused::confused:

Tayfun Seyrekbasan bunu beğendi.
  5. DEMİRAT

DEMİRAT Üyeliği İptal Edildi

drag=motosikletin kötü kullanım sekli,sevmiyorum bu tip yarışları,geçsen ne ne gecmesen ne sonuç olarak ney kanıtlanıyo,egolar,gösteriş,kopleksler,inanın bu taz motosiklet sürücülerini motosiklet seven gruptan görmüyom,race motosikletleri bundan sevmiyorum,bakın kullanan kişilere ses,sürat için tercih ediliyo,haddimi aşmış olmayımda acaba içinde eziklik olan arkadaşlarmı tercih ediyo kendini gösterebilmek,kanıtlayabilmek için,inanın masumiyetle soruyorum bu soruyu,neden ihtiyac duyulurki eksoz sesine ve sürate

o.somuncu bunu beğendi.
  6. Özgür

Özgür Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Eğer trafiğe kapalı alanda yapılıyorsa, gerekli güvenlik tedbirleri alınıyorsa, zevkler ve renkler olayı. Bu kadar eleştirmek yanlış olur. Herkesin hoşuna giden bazı hobiler vardır. Birileri dağ taş gezer motosikleti ile, birileri şehirde turlamayı sever, birileri de drag yarışlarını.
    Biz bunu sevmiyor isek bu kadar sert eleştirmek de çok yanlış olur. Sırf hızı ve sesi seviyorlar diye, kompleks veya eziklikten bahsetmek de çok yanlış olur. Bu şekilde kimse kimseyi eleştirmemeli. Bence yazdıklarınızı bir daha düşünün ve hatta Drag severlerden de özür dileyin.

o.somuncu bunu beğendi.
  7. Tayfun Seyrekbasan

Tayfun Seyrekbasan Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok

aynen özgüre katılıyorum bu bence bi tarz olayı.yanlış anlasılmasın ben bi scooter kullanıcısıyım.ancak özgürünn dediği gibi herkesin zevkleri farklıdır kimi dağda bayırda kullanmayı sever kimi 20 km hızla kullanmayı sever kimide 200 km hızla kullanır ve bu sekilde zevk alır.o yüzden buna eziklik demek yanlış olur.

8. Tayfun Seyrekbasan

Motosiklet:
    Henüz Yok
    bu arada yanlış yere cevap yazdım özgür:)

9. Özgür

Özgür Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    yukardaki gibi yapmak istemiştin sanırım :)
    düzenledim :)

10. Tayfun Seyrekbasan

Motosiklet:
    Henüz Yok
    aynen özgürü tesekkür ederim:)

11. DEMİRAT

DEMİRAT Üyeliği İptal Edildi

özgür ben genel olarak yazmıştım, kaç kişi trafige kapalı alanda,güvenlik önlemlerini alarak drag yapıyorki,bagdat caddelerinin sesini biz tokattan tvden duyuyoruz o bakımdan eleştirmiştim genel olarak cogunlukdan bahsettim,tabiki trafige kapalı alanda,gerekli önlemleri alan arkadaşlar hariç

12. Özgür

Özgür Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    O bahsettiğiniz kişileri aramızda hiçkimse drag yarışı sevenler olarak saymıyor hatta o tip insanları bizler motosiklet sürücüsü bile saymıyoruz.
    Burada bahsi geçen yarışlarda bildiğiniz üzere ciddi organizasyonlar. Alınabilecek arkadaşlarımız olabilir diye söyledim.

13. LEVENT BOZDEMİR

LEVENT BOZDEMİR Aktif Üye

Motosiklet:
    Honda
    [inanın bu taz motosiklet sürücülerini motosiklet seven gruptan görmüyom,race motosikletleri bundan sevmiyorum,bakın kullanan kişilere ses,sürat için tercih ediliyo,

özgür bey yanlış yerlere çekmek gibi algılamayın ama şöle anladım bu insanların yaratılışında var siz slow müzik dinlemeyi seversiniz başka birisi klasik başka birisi türk sanat müziği , ama kimileri vardırki onlarda metal dinlerler sesli , yüksek frekaslı müzikten hoşlanırlar.( ama dediğiniz sokakta yarış yapan arkadaşlar özgür arkadaşımızda güzel belirtmiş yukarda belirttiklerimi geri alıyorum)