Drag Star 650...Nerede bu online yedek parçacılar.

Konu, 'Chopper - Cruiser Kullanıcıları' kısmında Yavuz.CEVGER tarafından paylaşıldı.

1. Yavuz.CEVGER

Yavuz.CEVGER Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    Herkese merhaba arkadaşlar.
    Yıllarca içimde gezdirdiğim ukdeyi sonunda gerçekleştirme fırsatı buldum ve bir 650'lik Drag Star aldım. Son derece keyifli, sesiyle görüntüsüyle ve performansıyla beni tatmin eden bir motosiklet. Henüz öyle bir ihtiyacım yok ama forumlarda da sık sık okuyunca bir kısım yedek parçaları (debriyaj teli, gaz teli vs) yanımda bulundurayım istedim. İnternette bunları online olarak satın alabileceğim bir yer baktım; inanasım gelmedi... ebay'den başka bir yer yok!.. Orası da malumunuz kargo bedeli aldığınız üründen daha fazla. Bir-iki yer var onlarda da benim işime yarar parçalar yok.
    Yıllardır, elektronikten, giysiye, otobüs-tren-uçak biletinden tatile kadar herşeyi internetten satın alırım. Ama buna çok şaşırdım.
    Ankara'da bir bayie sohbet arasında "yedek parça durumu nedir?" diye sordum "İstanbuldan getirtiyoruz" dedi. Hangi devirde yaşıyoruz anlamadım. Var mı arkadaşlar böyle online yedek parça satın alınabilecek yer?. Türkiye'de yok anlaşıldı da Avrupa filan olsa o da kabulümüz yani.

2. gueldali

gueldali Site Bağımlısı

Motosiklet:
    BMW
    Yavuz.CEVGER bunu beğendi.
  3. Yavuz.CEVGER

Yavuz.CEVGER Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    :) Hep ingilizce tarayınca tabii buraları gözden kaçırmışız. Teşekkür ederim, inceleyeyim bakayım.

4. Ferdi ATALAY

Ferdi ATALAY Yeni Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    İzmir'de Dragstar tamircileri yedek parça satın alabiliceğim yerler varmı arkadaşlar...

5. Yavuz.CEVGER

Yavuz.CEVGER Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    Ben www.boats.net den aldım ihtiyaçlarımı sonunda. Bizim bayiler bozulmasın ama bayinin toplam 322 EURO fiyat verdiği parçaların tamamını 210 DOLAR'a aldım hem de orijinal Yamaha. 42 $ da USPS posta parası. Belki %10 da gümrük öderim. Herşeye rağmen 700 TL nere 400 TL nere.

6. Murat.A

Murat.A Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    Hocam, ben bu sitede motosiklet parçası bulamadım. Bot motorlarıyla ortak olan parçalar var da onları mı getirdin?

7. Ergun Erensir

Ergun Erensir Aktif Üye

Motosiklet:
    Honda
    Şenol SEL bunu beğendi.
  8. Mümtaz Barış CİNGİZ

Mümtaz Barış CİNGİZ Üye

Motosiklet:
    Hyosung
    Hocam madem böyle bir eksik var , değerlendirmek icab eder.