Dragstar xvs 650 için eksoz

Konu, 'Chopper - Cruiser Kullanıcıları' kısmında çetin müstecip tarafından paylaşıldı.

1. çetin müstecip

çetin müstecip Üyeliği İptal Edildi

Motosiklet:
    Yamaha
    Merhaba arkadaşlar.
    benim 2007 model yamaha dragstar xvs 650 motorum var. motorum için eksoz araştırıyorum fakat piyasa oldukça pahalı.tanıdığınız eksozcu var mı.varsa bana yardımcı olursanız hem ben hemde okuyan arkadaşlara faydalı olabiliriz.şimdiden teşekkürler

2. halidun kaya

halidun kaya Aktif Üye

Motosiklet:
    Hyosung
  3. çetin müstecip

Motosiklet:
    Yamaha
    ilginiz için teşekkürler
    benim motorumda orjinal ve açılmamış eksoz var.ben bursa da bir ustanın yaptığını öğrendim.açıkçası 1000 lira eksoza vermek bana zor geliyor.ben arasıra takmak için eksoz alıcam.ona da yüksek meblağlar ödemek istemiyorum.bursa da 500 tl ye tiger marka eksoz yapıyorlar.yaza doğru eksoz yaptırmayı düşünüyorum.yinede sağolun.

4. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Bu egzost olayı ne menem bir şey ki istediğinizde söküp yenisini takıyorsunuz.Ciddi çok düşündürücü.

5. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    O usta Kaynakçı Yaşar.
    Eee gülü seven dikenine katlanır.
    Diğeri de Tiger egzost oda Bursa'da imalatı var.Bunda da gülü seven dikenine katlanacak.Bu modele daha uygun olanı ancak hurdacıdan bulursunuz.
    Ama bence siz fazla ses çıkartmayın yine de.Bursa Trafik Denetleme bu ses konsunda çok alıngan ucuz bağıran boru alayım derken Motosikleti bağlatmayın üstüne birde 800 TL Çevreyi rahatsız etme kabahatinden ceza yiyip birde yeni takacağınız böğüren borunun söktürülmesi için uğraşmayın.

6. çetin müstecip

Motosiklet:
    Yamaha
    Benim ki sadece merak şenol bey.orjinal her zaman orjinaldir.tiger eksozu duymuştum.acelemde yok.aslında motorumun ıslık çalar şekilde çıkan sesi benim hoşuma gidiyor.benim makinam daha 9300 kilometrede.şu anda sesi güzel.yazın arasıra tamkam için düşünmüştüm o eksozu.bakıcaz artık duruma.