Ducati Monster 695

Konu, 'Naked Motosiklet Kullanıcıları' kısmında malicanakcay 22 tarafından paylaşıldı.

1. malicanakcay 22

malicanakcay 22 Yeni Üye

Motosiklet:
    Ducati
    Herkese merhabalar. Forumda yeniyim ama 3 yıllık motor geçmişim var. Bugünlerde yeni bir motor alma pezimdeyim. Bu motor başlıkta da belli olduğu gibi ducati monster 695. Bu motordan kullanan ve bu motoru bilen var mıdır? Duruşu ve egzoz şekli çok hoşuma gidiyor. Daha öncesinde kawasaki ninja zx6r veya zx10r düşünüyordum ama birkaç motorcuyla konuşmam doğrultusunda boyumun çok uzun olduğunu ve zaman geçtikçe sırt ağrılarımın olacağını söylediler ve bunları duyunca naked motorlara döndüm. Beni biraz bu motor için aydınlatırsanız çok sevinirim. Şimdiden güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Bu arada boy 2 metre :)

2. osman yazıcı

osman yazıcı Aktif Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    kardeş hoş geldin, kendini daha açık tanıtırsan iyi olur
    ducati monster ile de bence aynı sıkıntıyı yaşarsın ben enduroyu araştırmanı öneririm

3. malicanakcay 22

malicanakcay 22 Yeni Üye

Motosiklet:
    Ducati
    Adım Mert Alican. İstanbul Ümraniye'de ikamet ediyorum. Motor geçmişim 3 yıla dayanmakta. Kendim motordan sonra profesyonle bisikletçiliğe döndüm ve bisikletimin yanında bir tanede motosikletim olsun istiyorum. Yorum için teşekkür ederim ama şöyle bir sıkıntım var. Ben enduro değilde naked-roadstar veya Cafe Racer model bir motorda olabilir sıkıntı yok bir motor istiyorum. Hangi marka ve modellere bakmalıyım? Ducati-Yamaha-suzuki-honda olması tercihim. En fazla ayırabileceğim bütçe 15.000 lira. Boyum dediğim gibi biraz fazla uzun (2.00). Onun için modelde sıkıntı yaşıyorum. Yardımlarınızı ve yorumlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

4. osman yazıcı

osman yazıcı Aktif Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    sevgili kardeşim mert.,Yamaha-suzuki-honda olması acizane benim fikrim,bunların arasında hangi dersen ben honda derim, cbf 500 sevdiğim bir makinedir.