Dunya turu

Konu, 'Motosikletinizin Resimleri ve Videoları' kısmında Gürsu tarafından paylaşıldı.

1. Gürsu

Gürsu Aktif Üye

Motosiklet:
    Hyosung
    Sanirim en alakali konu burasi. O yuzden buraya yazsam iyi olacak gibi. Belki bilenler vardir Long Way Down ve Long Way Round diye iki tane gezi-belgesel tarzi program vardi. Iki motorla dunyayi bir enine bir de boyuna dolastilar. Motorculardan biri unlu aktor Ewan McGregor. Sitesinin linkini buraya birakiyorum. Youtube'da falan da videolari vardir belki de. KEsinlikle izlemenizi tavsiye ederim. Ozellikle Afrika'yi boydan boya dolastiklari Long Way Down harika bir yapim. Motorla ne gucluklerle karsilastiklarini gormek harika. Bu tarz gezi planlayanlar icin de iyi bir egitim olur. Gittikleri guzergah falan da oldugu icin guzel bir rota cizebilirsiniz kendinize.
    Daha ayrintili olmak gerekirse, Long Way Round = Iskocya-Avrupa-Ukrayna-Rusya-Orta Asya-Kanada-Amerika

Long way Down= Iskocya-Avrupa-Misir-ve guneye dogru onlarca Afrika ulkesi-Cape Town

http://www.longwayround.com/journeys.htm

Şenol SEL bunu beğendi.
  2. Erhan Başımoğlu

Erhan Başımoğlu Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Yamaha
    Ahhhh bee dostum.... bende haberin başlığını görünce dedim ki kendime ,hazırlan erhan dünya turuna gidiyosun :D dünya turu için işten bile ayrılabilirim :)

murat acar bunu beğendi.
  3. Gürsu

Gürsu Aktif Üye

Motosiklet:
    Hyosung
    Insallah bir gun gelir de yapariz :) Ben de gelecekte bir gun yapmak istiyorum.

Erhan Başımoğlu bunu beğendi.
  4. unal.ozgor

unal.ozgor Yeni Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    15 günlük bi avrupa turuda güzel olabilir shengen ile vizede problem olmaz :)

5. Ata Khan

Ata Khan Yeni Üye

Motosiklet:
    BMW
    Hepinize selam olsun arkadaslarim. Goruyorumki uzun yola merakli arkadasimiz cok. Hadi buyrun ben gidiyorum. Sizleri yanimda gormek sereftir. Sayfama bir bakin isterseniz pisman olayacaksiniz. www.motovelesbit.com

Saygilarimla

Ata