Düzce'den

Konu, 'Karadeniz Bölgesi' kısmında Kutlucan BAŞAK tarafından paylaşıldı.

1. Kutlucan BAŞAK

Kutlucan BAŞAK Yeni Üye

öncelikle herkese merhaba;

Adım Kutlu,Düzce'de oturmaktayım.Yaşım 18.Boyum 1.96 ve 78 kiloyum.bu zamana kadar kendime ait bir motosikletim olmadı ama küçüklükten beri bisiklet tepesindeyim ve hala daha biniyorum.motosiklet tecrübem yok denecek kadar az.yazlığa gittiğimizde sadece motosiklete binmek için kiraladığımız scooter kullandım.motorlara büyük ilgim var.burası düzce ve adından da belli olduğu gibi merkezde yokuş yok.elektirikli bisikletler yaygın ve babamın etrafa gitmek için aldığı bir elektirikli bisiklet var.sığmakta zorlansam da sürekli biniyorum ve gideceğim her yere mutlaka elektrikli bisikletle gidiyorum.artık gerçek bir motosiklete sahip olmak istiyorum ancak nasıl bir motosikletle başlamalıyım.scooter olarak 2 zamanlı bws 100 ' ler çok hoşuma gidiyordu fakat 2 zamanlısı üretimden kalkmış.vitesli motor da kullanmak istiyorum.bir motosiklet alıp ileride büyütmek istiyorum.ufaktan öğrenmek istiyorum.başlangıç için önerilerinizi bekliyorum.yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.saygılar.

2. Omer

Omer Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Kutlucan hoşgeldin.Şanslısın Düzce'de Dadaş motor gibi işinin hakkını veren adamlar var.Bir çok yerde bulamayacağım yamaha yı orada bulurusun.2 zamanlı bws nin kalkması yerinde oldu.Benzine saçaçak paran yoksa . :) YBR ile başla kardeşim.Dadaş motora git onlar seni yönlendirir.Bildiğim kadarı ile ellerinde tvs apache de var.Çok düşünme al 1 ybr kafanda rahat olsun içinde.

Kutlucan BAŞAK bunu beğendi.
  3. Ekrem Kalafatoglu

Ekrem Kalafatoglu Moderator Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Honda
    Hoş geldınız başlangıç için ybr 125 ve cbf 150 en uygun motorlardır Keyifli forumlar dilerim

4. Barış

Barış Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    forumumuza hoşgeldiniz.kalıcı ve katılımcı olmanız dileklerimizle.

5. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Hoş geldiniz sefalar getirdiniz.
    Eğitimlerimize ve Gezilerimize de bekleriz.,

1- Full korumalı kıyafet ekipman ve kafanızı koruyacak kalitede KASK alın ve kafanızda kullanın.Mevsim itibariyle bazı maymunlar gibi kolunuzu korumak için değil kafanızı korumak için KASK alın ve kafanızda kullanın.Bazı maymunlar dirseklerini korumak için kaskları oraya takarlar.
    2- Motosiklet kullanmak basit bir eylem değildir.Siz onu basite alırsanız o size daha da basite alır ve basitçe telef olursunuz.
    Bu yüzden trafiğe çıkmadan önce mutlaka "Güvenli Sürüş Teknikleri" eğitimlerini alınız.
    Bakınız: http://www.rahmibarutcu.com bu adresi inceleyiniz ve iletişim bölümünden Rahmi Hocamızın telefonuna ulaşıp eğitim için randevu alın.

Ve bu linki http://www.motosikletforum.com/showt...erimiz+Mutlaka mutlaka tıklayın ve sonuna dek okuyun inceleyin.

Ve imzamdakileri okuyup bilinç altınıza kazıyın.

6. Hakan.Ulukavak

Hakan.Ulukavak Moderator Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Honda
    Çamlıklı,
    Kullanıcı ismini kendi ismin yapman, bide aramıza yeni katılanlar bölümüne konu açman gerek. Forum kuralları.

Şenol SEL bunu beğendi.
  7. munir

munir Aktif Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    aramıza hoşgeldin