E-6 yol kenarında Ölümcül Kaza ( Metin Sevil )

Konu, 'Motosiklet Kaza Haberleri' kısmında sinem tarafından paylaşıldı.

1. sinem

sinem Yeni Üye

17.08.2009 e-6 bağcılar/ist. sapağında arkadaşımız Metin Sevil'i kaskı ile bereber kafasını ezen ve sonra da kaçan ******** (hatta katil) aranıyor, bilen, duyan, gören kim varsa polise lütfen başvursun...

2. Mehmet KAPLAN

Mehmet KAPLAN Üye

Motosiklet:
    Honda
    Varmı böyle bir olay yaaa hiçmi gören olmamış. Allah rahmet eylesin

3. Barış

Barış Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    kim yaptıysa bulunamazsa allahından bulsun.bulunursa katli vaciptir.

Bağcılar’da 29 yaşındaki tasarımcı TEM?otoyolunda geçirdiği kaza sonucu feci şekilde can verdi. Polis, kazanın oluş şekli hakkında ipucu bulamazken, onlarca aracın geçtiği yolda bir görgü tanığı olmaması kafalarda soru işareti yarattı

Web tasarımcısı Metin Sevil (29) önceki gün Bağcılar’da motosikletiyle seyir halindeyken geçirdiği kaza sonucu yaşamını yitirdi. Kaskı parçalanan Sevil’i ağır bir aracın ezdiğini belirten ailesi, aracın kayıplara karıştığını belirterek, görgü tanıklarından yardım istedi.
    Bağcılar’da önceki gün 16.30 sıralarında çalıştığı iş yerinden motosikletiyle evine dönen genç tasarımcı Sevil, TEM bağlantı yolu İSTOÇ mevkiinde kaza yaptı. Motosikleti ve kaskı parçalanan Sevil, olay yerinde yaşamını yitirirken, polis ekipleri kazanın oluş şekli ile ilgili herhangi bir ipucuna ulaşamadı.

Ailesi tepkili
    Güpegündüz yaşanan kazaya ilişkin herhangi bir görgü tanığının bulunamamasına tepki gösteren Sevil ailesi, tasarımcıyı Üsküdar’daki Doğancılar Camii’nden son yolculuğuna uğurladı.
    Cenazede kazayla ilgili bilgi veren ağabeyi İbrahim Sevil, “Kaza 16.30 sıralarında olmuş ancak bizim 2 saat sonra haberimiz oldu. Kardeşimin kaskı parçalanmış. Çarpma sonucu kaskı parçalanamaz. Büyük bir ihtimalle ağır bir vasıta seyir halindeyken kardeşime çarpmış ve tekerlekleri kaskın üzerinden geçmiş. Ancak kazada hiçbir görgü tanığı yok. Kazayı mutlaka birileri görmüş olmalı” diye konuştu.
    Nişanlısıyla iki ay içinde evlenmeyi planladığı öğrenilen Sevil’in gözü yaşlı yakınları da görgü tanıklarından yardım istedi.

4. sinem

sinem Yeni Üye

hiç gören olmamış... soruşturma açılmış ama sonuçlanır mı bilmiyoruz.... trafik kameralarını incelenecekmiş ama kazanın olduğu noktada göya kamera yokmuş... cinayet gibi kaza... yolda taşın üstünden bile geçsek dönüp bakarız ve bunu bile yapmayıp yollarına devam eden o dunya dışı yaratık(-ları), vindansız(-ların) bir anca önde bulunup yakalanmasını istiyoruz. allahtan ailesine, yakınlarına sabır diliyoruz... kayıtsız kalanları da lanetliyoruz...

5. Barış

Barış Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    forumumuza hoşgeldiniz.acınızı paylaşıyoruz.
    sizinde motorla bağınız olduğunu düşünerek kendinizi tanıtırsanız seviniriz.

6. sinem

sinem Yeni Üye

allahından bulsun diyerek maalesef hiç bir şey olmuyor... kendisini / ailesini tanıyan biri olarak yaşanılan acının büyüklüğünü kimse tahmin edemez... yapanlar bir anca önce bulunup, yakalanmalı

7. Özgür

Özgür Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    bu kadar da vicdansız olunmaz, hayvanlar. yolda kediye çarpsam, üzüntüden kahroluyorum, bir insanın hayatı ne kadar ucuz. hepimizin başı sağolsun. allah sevenlerine sabır versin.

8. SERVET

SERVET Site Müdavimi

Motosiklet:
    BMW
    Allah rahmet eylesın aılesıne sabırlar dılerım ezıp kaçan ınsan kopyasınında bır an once yakalanmasını temennı ederım

9. ayhan bulut

ayhan bulut Aktif Üye

Motosiklet:
    Suzuki
    allah kahretsin nasıl bir dünyada yaşıyoruz nedir bu şiddet bu düşmanlık insanlığımdan utanıyorum yazıklar olsun

10. sinem

sinem Yeni Üye

motor kullancısı değilim, ama Yamaha/FJR 1300 artcısıyım... yollarda yaşadığımız sorun, tehlikeleri biliyorum ve metin'in bu şekilde ölümü çok güçüme gitti... belki ve keşkeler ile düşünüp duruyorum, acaba motoru devirdi ve biri duramadı üzerinden mi geçti, böyle bile olsa neden durmadın neden haber vermedin belki yaşardı?? bir sürü senaryo...ne olursa olsun asla böyle bir ölümü haketmedi (kimse de haketmez)ve o yapan(-lar ) cezalarını mutlaka çekmeli... hatta görüp kayıtsız kalanlarında vicdanları rahat etmemeli, rahatsız olmalı...

Erol Ceyhan, o.somuncu ve Turgay bunu beğendi.
  11. sinem

sinem Yeni Üye

Ayrıca ne yapmam gerektiğini bilmiyorum ama içim çok acıyor ve elimizden geleni yapmamız gerektiğini düşünüyorum... Forum sitelerine üye olup bu olayı yaymayı düşünüyorum belki birilerine ulaşır kazaya sebep olanları bulur ya da görenleri etkileyip konuşmasını sağlayabilirim ??? Bilmiyorum... Fakat yardımcı olabilecek biri(-leri ) varsa lütfen yazsın... ??

12. onur devrim

onur devrim Yeni Üye

Arkadaşlar ben osırada otobusteydim yerde yatan arkadası gördüm durumu çok feciydi Allah ragmete eylesin.

13. Umut Karkın

Umut Karkın Organizatör

Motosiklet:
    Aprilia
    Allah rahmet eylesin, Allah ailesine ve yakınlarına büyük sabır versin.

Çarpan yakın zamanda ortaya çıkacaktır diye tahmin ediyorum çünkü bu tarz olayların çoğunluğunda çarpanlar bir süre sonra (1 gün 1 hafta hatta bir iki ay) vicdan azabından gelip teslim oluyorlar umarım bu üzücü kazaya karışan diğer araç sürücüsüde tez zamanda gelir teslim olur.

14. sinem

sinem Yeni Üye

otobus içinde olup görenlere ulaştıysak biraz daha gayret edip görgü tanıgına rastlayabiliriz belki ??? cep teli ile cekenler de olmuştur herhalde ??? vayy be cekk cekk ayy ne kötü olmuş diyip ??? sonra bunu etrafına zeyrettirip facebookda yayınlayanlar bile cıkar belki ????

15. Emre PALAK

Emre PALAK Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    Başınız saolsun. Görgü tanığı olmaması gerçekten çok garip bir durum. Bu kazaya karışan kişinin önemli ya da göze çok batacak biri olup olmadığı sorurunu sorduruyor insana. Neyse kafamdaki senaryoların sizinkilerin yanında bir hiç olduğunu tahmin edebiliyorum.
    Tek söyleyebileceğim kazanın olduğu bölgeyi tam bilmesemde etrafta kayıtta olan herhangi bir kamera olup olmadığını araştırdınız mı? Bir banka, bir ATM, bir otoyol kamerası, bir şirket herhangi birşey.

16. sinem

sinem Yeni Üye

elbette etraf, civarı kameralar vs.. araştırılacakmış... hatta araştırılıyordur herhalde...

17. ulas

ulas Admin Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Yamaha
    Polis onu bulmuşturş. Bu durumlarda bulundu denilmez sorguya alınır. Türkiye'de ne yazık ki bir çok insan böyle sebeplerden dolayı hayatını kaybediyor. Hastaneye yetiştirilemediğinden can veriyor. Geriye yaşlı gözler kalıyor. Yapan veya yapanların vicdanı diyorsunuz ama bende onlarda vicdan da yoktur. Olsa bunu yapmazlar. Böyle insanların insan olduğundan şüphem var.

lütfen bunu izleyin.. http://video.google.com/videosearch?q=vicdanli+kopek&emb=1&aq=f#q=otoban+kopek&emb=1

bir köpek bunu yapıyor bir insan yapmıyor. Hatta sebep oluyor..

18. Bülent.Ö

Bülent.Ö Site Müdavimi

Motosiklet:
    Honda
    Çok acı verici, can sıkıcı bir durum. Tanıyanların başı sağolsun :(

19. Hakan ERSOZ

Hakan ERSOZ Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Suzuki
    yazık vallahi ******** dolu bu ülke

20. Turgay

Turgay Site Müdavimi

Motosiklet:
    Regal Raptor
    Çok üzücü bir olay yaşanmış, diycek söz bulamadım. Çarpan kişi kaçarak insanlık dışı bir davranış yapmış hatta hayvanlar bile yapmaz bunu da. Ben görgü tanıklarının olmamasına olsa bile susmasına anlam veremiyorum :S Nasıl bir ülke olduk??? ?

Allah rahmet eylesin kardeşim, mezarında rahat uyu, bizler heran yanına gelebilecek olan motorcu kardeşleriniz..

Malesefki bu ülkede artık hiç bişeyin garantisi kalmadı.