Ege - Akdeniz arası tur düzenleyelim.

Konu, 'Ege Bölgesi Gezi ve Turları' kısmında Abdullah.BULGU tarafından paylaşıldı.

1. Abdullah.BULGU

Abdullah.BULGU Yeni Üye

Motosiklet:
    Aprilia
    Havalar soğuk ve yağışlı ama 15-20 güne düzelecek.Ben aslen İzmir'liyim ama Bodrum'da yaşıyorum.Bu güzergahlardan (İzmir olur,Bodrum olur;aydın,Kuşadası olur.) başlayıp ufak bir gezi yapsak hem tanışmış oluruz hem kışın pasını biraz sileriz.İstanbul,Ankara'daki arkadaşlar ne güzel sponten turlar yapıyorlar.Okudukça hem seviniyorum hem kıskanıyorum :) Diğer bölgelerde ki arkadaşlarıda aramızda görürsek daha mutlu oluruz.

2. Hakan.Ulukavak

Hakan.Ulukavak Moderator Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Honda
    Abdullah hoşgeldin, yazın büyük ihtimalle motorla didime gelicem, forumda yazarım zaten uygun olursan görüşürüz. Yaz tatillerini iyi ayarlayıp maksimum motor sürmek istiyorum :)

Abdullah.BULGU ve öner coskuner bunu beğendi.
  3. Abdullah.BULGU

Abdullah.BULGU Yeni Üye

Motosiklet:
    Aprilia
    Hoşbulduk Hakan.Eğer bu taraflara gelirsen mutlaka haber ver.Turizmci olarak tüm motorcu arkadaşlarımızı elimden geldiğince ağırlamaya çalışırım.Ben yazın biraz yoğun olduğum için baharı da değerlendirmek isterim.Bilginize ;)

4. Hakan.Ulukavak

Hakan.Ulukavak Moderator Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Honda
    Yazın dediysem sonbahara da sarkma olasılığı var. Neyse forumdan haberleşiriz hocam, katılım olursa bişeyler organize ederiz forum üyeleriyle.