Ege'de bir inci Seferhisar Kalemlik

Konu, 'Ege Bölgesi Gezi ve Turları' kısmında Nezih Akçan tarafından paylaşıldı.

1. Nezih Akçan

Nezih Akçan Üye

Motosiklet:
    Kymco
    Merhaba arkadaşlar , hafta sonu İzmirden Seferhisara ufak bir gezi yaptık ve sizlerle paylaşmak istedim, resimleri yerleştirmeyi umarım beceririm:) Fotoğraf-0121.jpg

2. Nezih Akçan

Nezih Akçan Üye

Motosiklet:
    Kymco

Ekli Dosyalar:

3. Nezih Akçan

Nezih Akçan Üye

Motosiklet:
    Kymco
    yok, beceremedim resim eklemeyi...:( neyse... Olağan üstü bir deniz (biraz rüzgarlı) yemyeşil bir orman ve alabildiğine sessizlik, kafa dinlemek için ideal bir cennet köşesi...izmirden bir saat onbeş dakika kadar bir mesafede 80 km ..izmirden kuşadası yönüne doğru gidiliyor ,yol 60 km kadar sonra ikiye ayrılıyor biri kuşadasına diğeri seferhisar yönüne,işte o aradaki 20 km çoook keyifli, tatlı tatlı virajlı bir dağ yolu, yol düzgün ve trafiği yoğun değil ,50 dakikada bitirebileceğim bir yolu sırf burda manzara izlemek için 1 saat 15 dakikaya çıkarttım:) Kalemlik özdereye bağlı bir orman kampı ,yoldan kampa girdiğinizde 1,5 km kadar sık orman içinde ilerliyorsunuz,sıcak havada o sık orman dokusunun içinde giderken teninize değen orman serinliğini hissediyorsunuz ve sonunda karşınıza yeşille mavinin olağan üstü buluşması çıkıyor.. Giriş motorsikletlere 5 tl ,içerde fiyatlar çok uygun (içecek vs.) gecelik çadır kirası elektirik dahil 30 tl ( 4 kişilik çadır ve yatak yastık battaniye dahil), çadır kendinizinse 7.5 tl yer kirası var...Resimsiz pek bir şeye benzemedi ama bu seferlik böyle olsun:) sevgilerimle...

Ekli Dosyalar:

4. Hakan Karael

Hakan Karael Site Müdavimi

Motosiklet:
    Aprilia
    paylaşım için teşekkürler

5. Recep Varlı

Recep Varlı Site Müdavimi

Motosiklet:
    Salcano
    akdeniz hikaye hayat egede..;) teşekkürler