Eğitim Şart!!!! (super sport motor eğitimi nereden alınır??)

Konu, 'Racing Motosiklet Kullanıcıları' kısmında Eren Uyanık tarafından paylaşıldı.

1. Eren Uyanık

Eren Uyanık Yeni Üye

Arkadaslar 10000 km hyosung GT250R kullandıktan sonra 2 ay once 600f'e geçtim ancak artık daha profeyonelce motor kullanmak için racing motor'a uygun bir eğitim almak istiyorum, honda'nın eğitimi bence bu konuda yetersiz, siz ne dersiniz nereden eğitim almalıyım ???

Sinan Sevingen bunu beğendi.
  2. Bülent.Ö

Bülent.Ö Site Müdavimi

Motosiklet:
    Honda
    Merhaba,

Eski bir üyesiniz ama sizden yeni forum kurallarına uymanızı rica etsek? Öncelikle kullanıcı adınızı http://www.motosikletforum.com/showthread.php?t=1436 adresinden değiştirseniz :)

3. mert.ılgar

mert.ılgar Yeni Üye

evet benimde bilgim yok bu konuda

4. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Rahmi Barutçu
    0 533 553 29 56
    rahmi@lamatech.com

selamlarımı iletirseniz size gereken kolaylığı gösterecektir.

5. Eren Uyanık

Eren Uyanık Yeni Üye

Senol Bey,
    Rahmi Bey'i bayramın ilk günü rahatsız etmemek için yarın arayacağım, çok teşekkürler.
    Not: Nickimi değiştirdim.

6. Alper KOCABAŞ

Alper KOCABAŞ Üye

Motosiklet:
    Kawasaki
    Honda nın "profesyonelce racing motor kullanmak" eğitimi altında bir eğitimi yok zaten. Honda bence her motosiklet kullanıcısının katılması gerektiği "Güvenli Sürüş Eğitimi" vermektedir. Bu eğitim 150cc lik motosikletlerler temel giriş eğitimi ile başlayıp, gerekli bilgi, kıvraklık, deneyim kazandırmak gibi eğitimleri ve daha bir çok eğitimleri verek 1000cc lik araçla son bulmaktadır.

7. Noyan Yıldız

Noyan Yıldız Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Honda
    NTV'de uzun soluklu programlara imza atmış bir duayen olan Burak ERCAN'ı tavsiye ederim.Ulusal kanalların yayın politikalarından farklı yayın yapan NTV (Nihat GENÇ gibi isimlere dahil kapısını açarak bunu göstermiştir.)Herhalde bu konu ile ilgili yanlış bir seçim yapmamıştır,100'e yakın programa imza atmış Burak Bey'in programından bir örneklem sunmak istiyorum link youtube dur açabilenler izleyecektir...
    http://www.youtube.com/watch?v=9CjcycEwMIM
    Burak ERCAN(NTV Moto Keyif Programı Test Editörü) : 0533 268 95 13

8. mert.ılgar

mert.ılgar Yeni Üye

her ilde oluyormu bu egitimler??
    mesela ben kocaelide yaşıyorum kocaelide warmı

9. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Kocaeli istanbul arası fazla yok değil mi.
    Ben eğitimlere Bursa dan gelebiliyorum.Takdir edersiniz ki Bursa biraz daha uzak.Eğitim alanı Tuzla Auto Dron da yani siz oldukça yakın

Ayrıca siz profesyonel eğitim derken neyi kastediyorsunuz.Yarışçı mı olmak istiyorsunuz.Yarışçı olmak isterseniz o eğitimleri Rahmi hocam size nerde olduğu konusunda bilgi verecektir ama genelde bir Almanya da birde İngiltere de var bu tarz eğitimler.

Ha derseniz ben iyi sürücü olmak anlamında dedim derseniz o zaman siz Güvenli Sürüş Teknikleri eğitimi alacaksınız.Bu tür eğitimlerle her motosikleti kullanabilirsiniz.Ama yarışçı olunmaz bu eğitimlerle.
    Birde aklınızda olsun.Rahmi hocam eğitimleri 2 gün sürmekte.Ve full korumalı kıyafet ekipman ve kask mecburiyeti vardır.Yani kot pantolonla spor ayakkabı ile eğitimi almazsınız.Anlaşıp yanında gittiğinizde onca yolu geri dönmek zorunda kalmayın diye söyledim bunu.

Sinan Sevingen bunu beğendi.
  10. mert.ılgar

mert.ılgar Yeni Üye

yarışcı olmak istemiyorum sadece guvenli ve en iyi şekilde motorsiklet kullanmak istiyorum full korumalı ekipman kask vs. zaten bunlarsız kullanmam motorsiklet

Şenol SEL bunu beğendi.