Eğitim semınerı resımlerı lazım

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Ekrem Kalafatoglu tarafından paylaşıldı.

1. Ekrem Kalafatoglu

Ekrem Kalafatoglu Moderator Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Honda
    Unıverstede hocamız Öğretmenlık okudugumuzdan dolayı herkesın bır konu seçıp slayt şeklınde anlatmasını ıstedı
    Bende ılgı alanım olan motosıkletı seçtım tabıkıde :)
    Hem derse katılan ogrencılerı motosıklet hakkında bılınçlendırmek ıcın hemde sevdıgım bir konuyu seçip iyi bir not almak için

Yalnız bana motosıklet egıtım semınerlerınde slaytlarda yer alan resımler videolar lazım Internete baktım bikaçtane bulabıldım çoğunu bulamadım

Elınde bılgısayarın da motosıklet egıtımıyle ılgılı resım yada video (çogunlukla resım) olan varsa lutfen paylaşabılırmı yada emaıl aracılıgıyla gonderırsenız cok ıyı olur

Şimdilik başlıca konularım :
    Motosıkletın kısımları
    İlk motosiklet alırken nelere dikkat etmeliyiz
    Kaskın ve koruma kıyafetlerının onemı
    Yolda konumlanma
    Nereye bakarsan oraya gidersın ( Ozellıkle bu konu hakkında bir video arıyorum)
    bunlara benzer konuları işliyecegım Anlatmamı ıstedıgınız onerebılecegınız motosıklet hakkında konularınız varsa fikirlerınızede açıgım
    şimdiden teşekkurler

Email adresım : kalafatogluekrem@gmail.com

2. Omer

Omer Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Hacam sen naptın ya... :Başına iş almışsın. :) Şaka bir yana kolay gelsin.Üstesinden gelirsin.Bu arada sana yarayacak dökümanınm yok. :) İnternette sağlam bir araştırma ile bir çok şey bulabilirsin.Bizlede paylaş slayt resimlerini...

3. Ekrem Kalafatoglu

Motosiklet:
    Honda
    Sağolun inşallah gelecegım ustesınden Slaytım bıtınce bıtmıs halını paylasırım
    Bu konuda şenol hocanın yardımlarını beklıyorum Şenol Hocam sızde vardır bu tur resımler yada elınızde ornek slayt falan :)

4. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Bendekilere baktım ama çalışmayan bazı bölümler var.Bazı yetkili arkadaşlardan rica ettim.bana döndüklerinde sana yardımcı olabilirim.Bu arada Erol Hocam da bu konuda yardımcı olabilir.

5. Omer

Omer Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Bende Şenol abiyi işaret etmek için edit yapıcaktım yazdığımı son anda vazgeçtim.

Zaten elinden geleni yapacağını bildiğimden de edit etmedim. :) Bu forumdaen fazla döküman ondadır heralde.Motosikletlerle kafayı yemiş biri varsa o da odur. :)

Tekrar kolay gelsin.

Şenol SEL bunu beğendi.
  6. Ekrem Kalafatoglu

Motosiklet:
    Honda
    Sağolun Şenol hocam çok makbule geçer valla Erol Abıde de varsa ondan da yardımlarını beklıyorum :)

7. Erol

Erol Admin Yetkili Kişi

Motosiklet:
    BMW
    Ekrem güzel bir konu seçmişsin tebrik ederim seni. Elimden geldiğince sana yardımcı olurum. İlk olarak sana bir kitap göndereceğim. Motosiklet Yol Sanatı, bu kitap da tüm görselleri ve Güvenli ve İleri Sürüşle ilgili bilgiler bulacaksın. Bu kitap bizim yani tüm motosikletçilerin Anayasasıdır.

Aslında bu kitabı tüm motosiklet kullanan arkadaşların edinmesi ve defalarca okuması gerekir. İsteyen olursa www.artmotoakademi.com adresinden Art Bazaar modülüne girerek satın alabilirler.

Bana özelden adresini gönderirsen pazartesi günü kitabı kargoya veririm.

Şenol SEL bunu beğendi.
  8. Ekrem Kalafatoglu

Motosiklet:
    Honda
    Erol abı kıtabı gondermenız Semınerden çok banada çok yararı olur İnce duşuncenız için teşekkurler adresı gonderıyorum hemen :)

9. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Teşekkürler.
    Daha çok Motosikleti bilinçli kullanmak yeni gelenlere bu kültürü "EĞİTİMLE" aşılamak Güvenle sür keyfle sür demek daha doğru olur.Ben bilinçli sürücülükle yedim kafayı :D ama artık yalnız değilim.En azından bu forumda benim bildiğim en az beş kişi var bu eyleme gönül koymuş kafa patlatan kafayı yiyen :D Ama Türkiye'mde sayıları her geçen gün artmakta buda hepimiz için çok çok keyfli olması lazım gelen bir şey.
    Artık Türkiye'mde Motosiklet adına sürücülük bilinç adına çok güzel şeyler olmakta.
    Bu konuda emeği olanlara sonsuz ŞÜKRANLARIMI SUNUYOR ÖNLERİNDE SAYGI İLE EĞİLİYORUM.

Omer ve Erol bunu beğendi.
  10. onur ekmekcı

onur ekmekcı Aktif Üye

Motosiklet:
    Honda
    Kanki bendede olacaktı bişeyler bakıyım toparlarsam dönerim sana genç arkadaşlarımızı bilinçlendir motosikleti hava atma aracı değilde zevk olarak tanısınlar.. Aksi halde gebereceklerini söyle:D Kolay gelsin kardeşim...:D

11. Ekrem Kalafatoglu

Motosiklet:
    Honda
    Eyw. kardeşım Amacım da o zaten motosıklet hakkında en azından kendı sınıfımı ve dersı alttan usten alan ogrencılerı bılgılendırmek yalnız elınde olan bılgılerı bugun yarın gonderırsen memnun olurum :)
    Bu arada slaytın sonunu motor hakkında ozlu sozlerle bıtırmeyı dusunuyorum bu ozlu sozlerden bır onerısı olan varmı acaba mesaj verıcı bır soz ?

12. Erol

Erol Admin Yetkili Kişi

Motosiklet:
    BMW
    Benim bir sözüm var, ama ilerde atasözümü olur özlü sözmü olur bilemem :):):)

Sağ eline hakim ol, yolların kralı ol. :)

13. Gökhan Yasdal

Gökhan Yasdal Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Suzuki
    Olmaz hocam ergen arkadaşlara verilecek ders :) Sağ ele hakimiyet farklı algı oluşturmasın :)

14. Erol

Erol Admin Yetkili Kişi

Motosiklet:
    BMW
    Göktuğ kartıştırma ince işlerim kardeşim ya :D:D

15. Ekrem Kalafatoglu

Motosiklet:
    Honda
    Mantıklı bır yaklaşım başka bır soz bulmak lazım :D