Eğitimsiz değil, öğretimsiz değil? ama öyleymiş..

Konu, 'Motosiklet Kaza Haberleri' kısmında Armağan Pekatik tarafından paylaşıldı.

1. Armağan Pekatik

Armağan Pekatik Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Yamaha
  2. Mustafa_Karik

Mustafa_Karik Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Yamaha
    Zürih'deki Türk büyükelçisinin hanımı orada böyle biz kaza yapıp kaçsaydı, İsviçre basını çoktan üstüne çöreklenmiş dolaylı da olsa barbarlığımızdan bahsediyor olurdu. İki yıl kadar önce Avusturya'da iş seyehatindeyken, alkollü olarak araç kullanıp park halindeki bir araca çarpan bir Türk'ün boy boy resimlerini, adını, uyruğunu ve olayın ayrıntılarını gazete ve dergilerde kusana kadar okuma fırsatım olmuştu....

3. Armağan Pekatik

Motosiklet:
    Yamaha
    Ama şu var Türkiye kadar hızlı gündemi değişen ülke yok. İç savaştaki Suriye, çökmüş Yunanistan'da bile bu kadar çok gündem değişmiyor. Şehit haberlerini bile arka sayfalarda okumaya başlamadık mı?

4. Berkan İzmir

Berkan İzmir Üye

Motosiklet:
    Yamaha
  5. Berkay Ömür

Berkay Ömür Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Kawasaki
    keşke bana vursaydı da karşılığını alsaydı. konsolos monsolos dinlemem indirirdim aşağı.

6. Davut

Davut Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    Okuduğum haberler, duyduğum ve gördüğüm olaylar, gündem ve medya ben de kal etkisi yapıyor. Kelimeler kifayetini kaybediyor, duruyorum sövüyorum sayıyorum sonra. Lakin biryere varılamıyor kalıyorum kalıyoruz yuh diyip çay içiyorum ...

7. Armağan Pekatik

Motosiklet:
    Yamaha
    Ben de sürekli eşimle biniyorum motora. Genelde şehir içi sokak aralarında geziyoruz ama her seferinde düşünüyorum. Hafif de olsa bana de böyle bir araba arkadan çarpsa da düşürse ne yaparım? Hele yol kenarındaki araba park etmesin diye diktikleri demirler, mantarlar bir yerimize denk gelse... Gerçekten ne yaparım bilmiyorum. Böyle bir sebepten eşime zarar gelse hayata zor dönerim heralde.