Egzoz seçimi yardım !!!

Konu, 'Ne Almalıyım Nereden Almalıyım' kısmında Furkan Doğan tarafından paylaşıldı.

1. Furkan Doğan

Furkan Doğan Yeni Üye

Motosiklet:
    Asya
    Öncelikle herkeze merhaba :) Önceden abartı egzozum vardı arkdaşlar şehir içinde ucunu kapattırıyorudum . Uzun yola gideceğim zaman abartı egzozun ağzını açtırıyorumdum . Motor hızlanıyordu ve birazda rahatlıyordu. Ama kapattırıp açtırmak zor oluyordu polisten ceza yedikten sonra orjinal egzoza döndüm .Sizden ricam Silencerli egzoz tavsiyesi istiyorum. Bir çok silencerli egzoz baktım ama silencerin ucu çok acık ve milleti rahatsız etmek istemiyorum ve polislerle yüz göz olmak istemiyorum . :))) Yardımlarınızı bekliyorum arkdaşlar .

motor marka : Asya 125t (albümden eski egzozumu ve motoruma bakabilirsiniz ona göre tavsiyelerinizi bekliyorum )

2. Furkan Doğan

Furkan Doğan Yeni Üye

Motosiklet:
    Asya
    Yardım edebilecek yokmu arkdaşlar ?

3. Barış

Barış Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    aski egzostunuzu neden takmıyorsunuz??

4. Furkan Doğan

Furkan Doğan Yeni Üye

Motosiklet:
    Asya
    Eski egzozumu verip orjinal egzoz aldım. Ama orjinal egzoz çekişten çok düşürdüğü için silencerli egzoz almak istiyorum ve kapattırıp açmak istemiyorum. Her sanayiye gittiğimde 5-10tl veriyorum. Onun yerine güzel bir silencerli egzoz bulursam hem çevreyi rahatsız etmemiş olurum hem polislerle yüz göz olmam hemde motor rahatlar ve hızı artar . :)))