Ekonomi FOREKS

Konu, 'Tanışma Alanı' kısmında bendeniz tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. bendeniz

bendeniz Yeni Üye

Merhaba. Paranın değerinin göreceli olarak değişmesini tahmin ederek para kazanmanın mümkün olduğu foreks sistemine çalışıyorum kısa süredir. Olay rakamlar olunca, bir de üzerine tahmin ve olasılık eklenince epey hesaplama yapmak gerekiyor. Deneyimli foreks kullanıcıları gününün büyük bölümünü tahmin yapmaya harcıyor. Hiçbiri de şikayetçi değil durumundan. Çünkü hesaplanacak çok olasılık var. Hesaplamalar iyi, güzel de yeni bir foreks kullanıcısı olduğum için aklımda cevaplanmayı bekleyen pek çok soru var. Yatırım yönteminin, neye odaklanmak gerektiğinin tek bir cevabı yok zaten. O kısmı bu yüzden es geçiyorum. Ama firma seçimi için fikir almak kesinlikle mantıklı olur. Ben beğendiklerimi sıralayım, siz yorum yapın isterseniz: iforeks, eco yatrım ve integral Şikayetçi olan pek çok insanın aksine iyi bir firma denilen firmalar da var. Savları da o kadar mantıklı duruyor ki insan neye inanacağını şaşırıyor. O yüzden firma seçimi gerçekten önemli. Zaman neyi gösterir bilmiyorum ama ilerde çocuklarıma öğretecek kadar uzun süre bu işi yapmayı istiyorum. Her türlü tavsiyeniz için şimdiden teşekkür ederim.

2. Ekrem Kalafatoglu

Ekrem Kalafatoglu Moderator Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Honda
    daha oncekı konularınız gibi bu konunuzda kilitlenmiştir

Şenol SEL bunu beğendi.
  3. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Ama kilitlemeyi unutmuşsun :)

4. Ekrem Kalafatoglu