Ekonomi- Forex Hakkında

Konu, 'Güncel Haber ve Duyurular' kısmında bendeniz tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. bendeniz

bendeniz Yeni Üye

Selamlar. Forexe başlamayı düşünüyorum. Bi arkadaş kullanırken gördüm, yapabilirim gibi geldi ama konuya çok yabancıyım. Bi kaç fikir soracaktım. Forex gerçekten dışardan bakılınca çok zevkli ve kazançlı görünüyor. Yapan arkadaşlarımdan gördüğüm kadarıyla böyle en azından. Ben de yaparım dedim ve araştırmaya başladım. Önce hangi aracıyı seçeceğim mesele oldu.
    Arkadaşa sordum, onunkinin adı İntegral Menkul Şikayet edeceğimi biliyorum ilerde ama başlama isteğim yine de azalmıyor. Sonuçta aracı maracı bi yere kadar galiba. Asıl işin sırrı rakamları doğru yorumlamak gibi. Forex yorumlarını da rakamlar gibi analiz etmeye çalıştım ama kategorize edemediğim şekilde farklı bakış açıları ve yaklaşımlar mevcut. Bilgi kaynağı kosununda bile bi fikir birliği yok. Forexe vakit ayırırken ekranınızda açık olan tüm kaynakları merak ediyorum açıkçası. Bir forex kullanıcısı uyadığında ilk ne yapar, neye bakar, neyi başarısızlık sayar, neye başarı der, ne bir forex kullanıcısını diğer forex kullanıcısından başarılı yapar bilmem gerekir.
    Sonuç olarak forexe başladıktan sonra bu işten para kazanabilmem için müşterisine iyi davranan bir forex aracısına, iyi bir bilgi beslemesine ve doğru kullanıcı deneyimlerine ihtiyacım var. Beni yönlendirebilirseniz çok sevinirim.

2. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    bu ne yahu.burası motosiklet paylaşım forumuydu en son.şimdi reklamlara mı sardık.ilk mesaja bakarmısınız yuh yahu.

3. Ekrem Kalafatoglu

Ekrem Kalafatoglu Moderator Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Honda
    Lutfen bir motosiklet forumunu boyle gereksiz konularla meşgul etmeyınız
    lutfen ımzamda yazan başlıca forum kurallarını okuyunuz ve uygulayınız konu kilitlenmiştir

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.