El eklem agrisi

Konu, 'Naked Motosiklet Kullanıcıları' kısmında ferhat.dagli tarafından paylaşıldı.

1. ferhat.dagli

ferhat.dagli Üye

Motosiklet:
    KTM
    Herkese selamlar....
    Uzun yolculuklarda, gunde 400km nin uzeri yolculuklarda,gezilerde el parmaklarim cok ariyor, elem yerleri ertesi gun kitleniyor barmaklarimi bazen bukemiyorum... orneyin gecen cumartesi 600km civari surdum bugun hala ari ariyorlar....... onceden alisir dedim ama hep boyle oluyor... sizede oluyor mu...? oluyorsa ne yapmak gerek...?

Birde bacaklar, kasiga yakin yeler kabariyor, kasinti yapiyor, heralde sicak ter ve havasizliktan... size de olur mu? cozumu nedir...?

sorular doktora sorulur gibi oldu ama sadece motor surusunde oldundan once size danisim demim .. :)

2. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Oturuşunuzda motosiklete hakimiyetinizde çok ciddi sorun var görünmekte.Bunun tek çaresi eğitimlerde çözülmekte.Eğitimlerde gözlemci olan hocalarımız size doğru oturuş ve Motosiklete doğru hakimiyet konusundan yönlendirmeler yaparak bu soruna çözüm olmaktalar.Size en iyi ilaç acilen bir "Güvenli Sürüş Teknikleri" eğitimleri yazıyorum.
    Ben 125 cc ile 400 km ve üstü sürüşlerimde dahi sizin sıkıntılarınızı hiç yaşamadım.
    Bacaklar kasığa yakın yerlerdeki kabarıklar kullandığıunız iç giyim ürünü kalitesinden boyasından veya materyalinden alerji yapabilir.Bu konu üzerinde uzman olan cilt hastalıkları uzmanına görünmekte fayda var.O kabarıkların sürüşle alakası yok gibi görünmekte.

Doğan PARILTI bunu beğendi.
  3. ferhat.dagli

ferhat.dagli Üye

Motosiklet:
    KTM
    Cok tesekkurler
    Musayit bir zamanda tekrar kursa gidicem...

cilt sorununu da doktor cozdu, ilac kullaniyorum simdi...

Şenol SEL bunu beğendi.
  4. Doğan PARILTI

Doğan PARILTI Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Geçmiş olsun arkadaşım.

5. ferhat.dagli

ferhat.dagli Üye

Motosiklet:
    KTM
    cok tesekkurler...