en iyi çin

Konu, 'Scooter - Maxi Scooter Kullanıcıları' kısmında vehbi gül tarafından paylaşıldı.

1. vehbi gül

vehbi gül Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    arkadaslar su anda pıyasada olan en ıyı çin markası nedır bılgısı olan paylassın bırde çin bir scooterla 200 km bır yere gıtmek guvenlımıdır arkadasımın yolada kaldıgını duydum ama mesafe olarak kac km oldugunu yazmamıs tesekkurler

2. Selcuk Gurdal

Selcuk Gurdal Aktif Üye

Motosiklet:
    Kymco
    yani motor bakımlı durumda ise tabiki gidilir 200km birşey değil, yolda kalmak biraz da şans işi aslına bakarsan. sen çin işi motorla 1000km gidersin, aynı yolu giderken 1200GS yolda kalabilir :)

vehbi gül ve Turgay bunu beğendi.
  3. Turgay

Turgay Site Müdavimi

Motosiklet:
    Regal Raptor
    Aynen katılıyorum işi şansa bırakmamak için iyi bir motosiklet kullanıcı olarak motorun hastalığını bilmek gerek, ciğerlerinden hasta bir çocuğu halı saha maçına götürmeyiz değil mi. Bu da böyle bir olay çin ve veyahut japon farketmez. Bakımını zamanında yapmış ve horkullanmamış isen güvenebilirsin motoruna.

Sorunuza gelince chopper cruiser 'lar arasında en iyi çinli Motor Regal Raptor'dur. Bunun aksini hiçbir forumda kimse söylememiştir. Kullanıcısı olarak bende garanti veririm.

iyi günler.

vehbi gül bunu beğendi.
  4. vehbi gül

vehbi gül Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    bılgılerınız ıcın tesekkurler yardımcı oldunuz

5. Erol Ceyhan

Erol Ceyhan Site Bağımlısı

Motosiklet:
    SYM
    Benim komşumdada regal raptor var bu gün gördüm sordum varmı bir şikayetin diye yok dedi herşeyinden gayet memnun ama sanırım regalin scooter i yok varsada ben bilmiyorum herhalde...