fikirlerinizi ve yardımlarınızı bekliorum arkdaşlarr

Konu, 'Ne Almalıyım Nereden Almalıyım' kısmında nofear_onur tarafından paylaşıldı.

1. nofear_onur

nofear_onur Yeni Üye

ben motor sürmeye yeni başladım ve şimdi kendime yeni bi motor almak isitorum yeni derken 2. el de olabilirr :) ama hangisini alsam kararsızım yamaha ybr 125 ya da honda nın yeni başlayanlar içinn herhangi bi motoru hakkında ne dersiniz arkdaşlar ve eğer çevrenizd motorunu satmak isteyen yakınlarınız ya da arkadaşlarınız varsa yeni başlayan birisi için güven vereck bi motor arıorum. şimdiden ilgilendiğinz için çok saolun arkadaşlar herkese kazasız sürüşler diliorumm... :)

2. Turgay

Turgay Site Müdavimi

Motosiklet:
    Regal Raptor
    Nofear_onur bu konuyu forumumuzda bulunan Ne almalıyım, Nereden almalıyım bölümüne yazmış olsaydınız, forumun temiz kalması adına size olan cevaplara teşekkürle başlardık.

Cevaba gelince yeni başlıyorsanız ve vitesli motor kullanmak istiyorsanız Yamaha CBR 125 tek kelimeyle 10 numara motordur. ;)

3. BlackRider

BlackRider Üyeliği İptal Edildi

Motosiklet:
    Suzuki
    Bence Hiç Düşünme Yamaha Ybr 125 al honda cbr 125 görünüş açısından güzel ama parca fiyatları cok pahalı bunu göz önünde bulundur.

4. ulas

ulas Admin Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Yamaha
    Ben de ybr 125 derim

5. huseyin.sait.61

huseyin.sait.61 Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Honda
    bence cbf 150 almalı ilerde reazing motora binecekse obaşka tabi bu birazda arkadaşın netarz motorlardan hoşlandıgı ikinci makinesinin neolmasını istediginede baglı biraz