Forum Çok Sessiz

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında muhammedknc tarafından paylaşıldı.

1. muhammedknc

muhammedknc Üye

Benim bildigim ramazanda su icilmez yemek yenmez ...forum sitesine girilmez diye bisey mi var yahu. forum cok sessiz cok sakin..kimse yokmuuu???

2. Bilgin Turan

Bilgin Turan Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Suzuki
    Sessiz evet. Seyahatlerde galiba millet.

3. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    valla hiç belli olmaz.Diyanet adlı kurum mabadadından bir şey çıkartmış olabilir.

4. Murat Ateş

Murat Ateş Aktif Üye

Motosiklet:
    Kawasaki
    Konuşacak konu olmuyor demek :) Bari yakın zamanda başımda geçen olayları paylaşayım laf lafı açar.

Geçtiğimiz değil ondan önceki pazar günü arkadaşın evine ziyarete gidiyordum. Eve elimiz boş gitmeyelim diye tatlıcıdan baklava aldım. Tatlıcı ile arkadaşın evi de 200 metre... motosikletin yanına geldim. Hava bi sıcak bi sıcak, 20 sn kadar bi düşündüm kaskı takıp takmamayı. elim bi türlü kaska varmadı takmak için. Elime aldım yavaş yavaş gidiyorum. Köşeyi bi döndüm trafik polisi :D durdurdu 80 Tl cezayı yazdı gönderdi. Demek 80 tl nasipten çıkmış diye yorumluyorum. Normalde kask takmadan adım atmam.

2. olay ise Çalıştığım kurumun bahçesinde kısa mesafede 5 dk kadar gaz fren gaz fren yaparak motosikleti biraz zorladım. Sonra arka freni bi yokladım bomboş :) varlığı ile yokluğu belli değil. Çok ısındığından tutmadığını tahmin ederek motosikletçimin yanına gittim fikir almak için. Biraz sus dökmemi söyledi ve soğuttuktan sonra eski haline geri döndü. Aman dikkat edin havalarda ısındı frenleri fazla zorlamayın derim.

Bilgin Turan bunu beğendi.
  5. muhammedknc

muhammedknc Üye

Oncelikle gecmis olsun.kazanin ne zaman ve nerde olacagi hic belli olmaz. bende bazen ayni hataya dusuyorum ama cok yanlis bisey kisa mesafe diye kask takmamak. bu arada akşam akşam iyi sövmüşsünüzdür :)