geçmiş senelerde, ''çok çekdim bu motordan'' dediginiz motor hangisi

Konu, 'Scooter - Maxi Scooter Kullanıcıları' kısmında DEMİRAT tarafından paylaşıldı.

1. DEMİRAT

DEMİRAT Üyeliği İptal Edildi

geçmiş senelerde 1986 senelerinde kullandıgım pejo moblet türü motosikletle,java ceylandan cok cektim,,vay akü, yok biyeri kopar, calışmaz durup duruken, ekzozdan cıkan duman,üzerimi yag ederdi,debriyaj teli degişmekden bıkmıştım offf ya nediye bu konuyu actımki bu iki motor bana cok ecil cekdirdi ya işgence türü,,,ama ozamanın sartlarında bu eziyetler bugunkü kadar zor gelmiyodu ,ama su durup duruken :Dcalışmaması vardıya sinir ediyodu,boguluyomuş,boguluyo ama sonrasında nefes almaya başlıyodu:D:D:D :Dölmüyodu:D:D:D

2. DEMİRAT

DEMİRAT Üyeliği İptal Edildi

kimse cekmedimi herkes memnundu yane,bende sorun var demekki hahahhaah

3. birkan baysal

birkan baysal Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    abi cidden problem sendeymiş :D

4. o.somuncu

o.somuncu Organizatör

Motosiklet:
    Yamaha
    Evet bundan önce 5 tane motor değiştirdim,hiçbirinden çekmedim!..Arızalar oldu tabii,ama o arızaları mutlaka kendim tesbit ettim.Hepsini de kendim tamir ettim..Onu kendim onarıp çalıştırmam ve üzerine binmem kadar bana zevk veren bir uğraş tanımıyorum!..Hiç yolda kalmadım,çünkü yola çıkmadan evvel bütün kontrollerimi yaparım.Şüphelendiğim bir arıza olasılığı varsa onu bakımdan geçirmeden yola çıkmam..Şimdi 6.motorumu kullanıyorum,31 yaşında ve yolda kalacağımı hiç sanmam!..