Geleceğin Chooper'cısına Başlangıç Motoru Tavisyesi :)

Konu, 'Ne Almalıyım Nereden Almalıyım' kısmında Utku Can Varol tarafından paylaşıldı.

1. Utku Can Varol

Utku Can Varol Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    Merhabalar herkese, aynı konuyu tekrar açmamak için birçok başlığı okudum, baya fikir edindim ancak spesifik olarak kendime ait bir konum olması gerektiğini gördüm, ihtiyaçlara göre cevaplar lazım sonuçta :)

İçimde hep bir chooper'ımın, ki tercihen Harley olacaktır :), olması fikri var. İstanbul'da yaşamama, trafiğin rezilliğini her gün görmeme rağmen gelecekte vitesli motor kullanmayı düşündüğüm için scooter fikrinden vazgeçmek üzereyim. Bu noktada fikre ihtiyacım var. Genel olarak Honda CBR 125 önerildiğini görüyorum. Gittim gördüm motoru, oldukça iyi görünüyor. Honda yetkili satıcısında 2007 modellerde kampanya yapılmış, fiyat düşürülmüş. Bu aklımın bir kenarında duruyor.

Bunun dışında, bugün telefonla yaptığım görüşmede, ehliyetimi aldığım Bebek Güven sürücü kursundaki hocam bana Keeway Superlight'ı da tavsiye etti, ancak CBR veya YBR almamın daha iyi olacağını söyledi. Anladığım kadarıyla Honda, Yamaha veya Suzuki gibi kendini kanıtlamış markalar her zaman daha ön planda tutuluyor.

Acaba siz, tecrübeli kullanıcılar ve bu piyasanın çok zamandır içinde olan insanlar olarak, farklı markalar ve modeller önerebilir misiniz, yoksa bu tercihlerden biri doğru mu olacaktır.

Bu arada motor dünyasına girebilmek için Kızıltoprak'a uğramalı mıyım? :)

Teşekkürler...