Gelmiş Geçmiş En iyi 3-D Similatör Oyunun Yeni Versiyonu!

Konu, 'Bilgisayarda Motosiklet Oyunları' kısmında ANIL tarafından paylaşıldı.

1. ANIL

ANIL Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Henüz Yok
    Merhaba Arkadaşlar..Dün tesadüfen rasladığım daha öncede burada paylaşılmış olan 3-D ehliyet okulu(motorsiklet,araba) kullanma oyunu(similatör) yep yeni versiyonu.Birçok değişiklikler olmuş,grafikler biraz daha güçlü yeni araçlar eklenmiş,bende oynarken keyif veren bir nevi gerçeği yansıtan bu oyunu sizlerle paylaşmak istedim buyrun link buradan indirebilirsiniz..Keyifli sürüşler. Yorumlarınızı bekliyorum...

http://3d-fahrschule.softonic.de/download#pathbar

Yeşil yuvarlak içinde "KOSTENLOS" Shareware-Version vom Hersteller Yazısının yanındaki "Download" kısmına bastığınızda oyunu ücretsiz indirebiliyorsunuz..Ben inglizce olanını yani eski versiyon olanını oynadıgım ıcın almancasını çözmem zor olmadı..Takıldıgınız yer olursa bilgim olduğu kadar destek olurum sorularınızı da buradan sorun lütfen..SAygılar..

2. ANIL

ANIL Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Henüz Yok
    Arkadaşlar indirip oynayanınız varmı? beğendinizmi?

3. Bülent.Ö

Bülent.Ö Site Müdavimi

Motosiklet:
    Honda
    Evet ama bende birkaç kez kitledi makinayı. Ama benim makinaya özel olabilir. Temel olarak trafik ışıkları, hız limitleri, çarpışma tipi şeyler. Gidon, debriyaj, pedal vb yerine tuşları kullanınca bir anlamı yok.

Benim 7 yaşındaki kız sever belki diye silmedim. Onların da okulda trafik sahası var.

4. SERVET

SERVET Site Müdavimi

Motosiklet:
    BMW
    ben oynadım cok zevklı olmasada fena degıl paylasım ıcın tşk ler