Gileram

Konu, 'Servis ve Teknik Destek Genel Konular' kısmında Erkan Erdem tarafından paylaşıldı.

1. Erkan Erdem

Erkan Erdem Yeni Üye

Motosiklet:
    Kawasaki
    gilera cross R125 im var klepej yaptı yeni sekman ve pistonu nereden temin edebilirim

2. ö. faruk

ö. faruk Aktif Üye

Motosiklet:
    Honda
    bildiğim yurt dışından parca getiren bir firma var isterseniz telefon numarası verebilirim.Kullandığınız motorun bir cok parcası ktm gxe 50 nin parcalarıyla aynı ve bildiğim kadarıyla gilera 125 r parcalarını ancak yurt dışından temin edebiliyosunuz.siparişle 3-4 hafta içinde geliyor.

3. Erkan Erdem

Erkan Erdem Yeni Üye

Motosiklet:
    Kawasaki
    teşekkürler ederim ilgilendiğin için numarayı almak isterim.ben adamın biriyle görüştüm adam motoru komple bana gönder sana yeni sekman piston takıp yollayım diyor ve benden 600 milyon para istiyor acıkcası anlamadım ve güvenmedim..parçaya ulaşırsam kendim yaparım motoru.yinede numarayı alayım mümkünse saygılar

4. ö. faruk

ö. faruk Aktif Üye

Motosiklet:
    Honda
    elimden geldiğince bende size yardımcı olmak isterim parçası bulunması zor olan motorlarla uraşmak zordur.bende cok aradım ve cok uraştım bu yüzden durumunuzu anlaya biliyorum.ayrıca 600 ytl sacma bi rakam olmuş bu fiyata size komple motor bile bulabilirim ama size sadece iç aksam gerekiyor anladığım kadarıyla piston-sekman hatta gerekirse krank ıda şu adresten temin edebilirsiniz.252-614-19-74

5. ö. faruk

ö. faruk Aktif Üye

Motosiklet:
    Honda
    ayrıca mümkünse motorunuzun resminide koyabilirseniz çok iyi olur.gilera 125 r benimde cok hoşuma giden bir motor.

6. Erkan Erdem

Erkan Erdem Yeni Üye

Motosiklet:
    Kawasaki
    çok saol kardeşim ya ben bir irtibata geceyim yarın.çok özür kim bu numara tüzel kişi felanmı yoksa şahış numarasımı..
    tabi neden olmasın yanlız şu an sökülmüş durumda ama toplayınca resim koyarım

7. ö. faruk

ö. faruk Aktif Üye

Motosiklet:
    Honda
    numara direk size parcayı sağlıyacak kişinin numarası. herşeyi, yani parcaların fiyatını, getireceği tarihi ve size gerekebilecek başka bir parca varmı diede danışabileceğiniz bir kişidir.

8. goksel ozdogru

goksel ozdogru Site Müdavimi

Motosiklet:
    Honda
    hadi kolay gelsin o zaman bende cok severim söküp takmayı :D

9. Erkan Erdem

Erkan Erdem Yeni Üye

Motosiklet:
    Kawasaki
    hımm tamam kardeşim çok teşekkürler.bilahare yarın sökük vaziyette bir resim koyucam ibret olsun...
    parça olayına gelince daha evvel kawasaki Z motora bu anlattığın hesap parça siparişi vermiştim bekle bekle canımız çıkıyor...ne kötü değilmi parayı verip hemen alamamak.neyse enazından parca varda alabiliyoruz.
    cok saol kardeşim teşekkür ederim

10. Erkan Erdem

Erkan Erdem Yeni Üye

Motosiklet:
    Kawasaki
    saolasın bu hale gelene kadar bir sürü parca kırdık ama inan tamirci milletinden kurtulmaya değer:)

11. ö. faruk

ö. faruk Aktif Üye

Motosiklet:
    Honda
    Rica ederim abi herzaman herkonuda elimden geldiğince yardımcı olurum.ihtiyacınızı yazmanız yeter en az sizin kadar araştırma yaparım.Parca bulmak tamirciye götürüp motor ayarlatmaya benzemiyor malesef hep araştırma hep zaman hep emek gerektiren bir şey umarım parcaları uygun fiyata alır ve motorunuzu eski gücüne kavuşturur sunuz.bunu sizin kadar isterim.

Erkan Erdem bunu beğendi.
  12. Erkan Erdem

Erkan Erdem Yeni Üye

Motosiklet:
    Kawasaki
    irtibatı kesmeyelim benimde senin için yapabileceğim bişey olursa elimden gelenin en iyisini yaparım iyi günler kardeşim

13. ö. faruk

ö. faruk Aktif Üye

Motosiklet:
    Honda
    tabiki abi irtibatta kalalım eminim bilmediğim bir çok konuda sizin gibi motor sevdalısı ve motorla uraşırken zevk alan bir abimiz olmanız bilgilerinizi daha değerli kılar benim için.İyi geceler abi.

14. goksel ozdogru

goksel ozdogru Site Müdavimi

Motosiklet:
    Honda
    valla onu hiç sorma bende de pek çok kırık anı var ama dediğin gibi bazı apaçhi tamircilere kalpılmaktan iyidir ;) geçen sene bende tüm nakinayı salona yatırmıştım neredeyse :rolleyes:
    tekrar kolay gelsin