Gileria Dna Sorunu

Konu, 'GILERA' kısmında sinan mani tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. sinan mani

sinan mani Yeni Üye

Merhaba arkadaşlar Gileria Dna 50cc su soğutmalı 2 zamanlı motorum var. 2 haftadır çalışmıyor. Sorun şu şekilde oluştu.
    iki hafta önce motor birden stop etti yağ deposu komple boşalmış hortum yerinden çıkmış fark etmemiştim. gidip 2t yağ aldım koydum motora ve çalıştırdım binerek 2 km uzaklıktaki eve geldim. sabah marşa bastım çalışmıyor.
    Sonrasında şüphe üzerine yeni akü aldım. buji değiştirdim karburatörü söküp komple temizledim. Yine çalışmadı. bir kişi pistondan olabilir dedi bende yeni piston ve gömlek aldım ve değiştirdim. Ama motor yinede çalışmıyor. benzin hortumuna bakıyorum benzin hortumdan kesik kesik geliyor. benzin otomatiği çalışıyor. Almanyadayım motorumun yakınımda servisi yok. Değişik marka motor servisleride başka markaya bakmıyorlar. Aklınıza gelen birşey varmı neden olabilir? Artık moralim iyce bozuldu 2 haftadır başındayım ama çözüm bulamadım.

2. Hakan.Ulukavak

Hakan.Ulukavak Moderator Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Honda
    Hocam astarı yüzünü geçmesin, sonuçta 50CC motor ama şimdiden bayağı masraf etmişsin, uğraşmışsın.

Bence servis değil de sen yinede bi motor ustası bulmaya çalış.

sinan mani bunu beğendi.
  3. Hakan Karael

Hakan Karael Site Müdavimi

Motosiklet:
    Aprilia
    İtalyanların dilinden herkes anlamaz bence RSV MOTOR dan Menderes ustayla görüş 0216 550 72 72 capohakandan aldım de telefonu sana yardımı kesin olur ;) aklın yolu bir ;))))

sinan mani bunu beğendi.
  4. sinan mani

sinan mani Yeni Üye

sagolun hocam cumartesi günü arıyacağım. yardımlarınız için teşekkürler.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.