Görünmez Kaza :(

Konu, 'Motosiklet Kaza Haberleri' kısmında ewreeem tarafından paylaşıldı.

1. ewreeem

ewreeem Yeni Üye

İş yerinden iki arkadaş bugün işe gelmek için otobüse binmişler durakta otobüsten indikten sonra nasıl olduysa artık motosiklet ayağından geçmiş hemen hastaneye götürmüşler Allah'tan sadece zedelenme varmıs ucuz atlatmış:mad:

Herkese dikkatli sürüşler
    Tabi indikten sonrada dikkatli yürüyüşler:) ayağınızdan geçen bir motor değil kamyonda olabilir:D

2. Hakan Karael

Hakan Karael Site Müdavimi

Motosiklet:
    Aprilia

Malesef Türkiyede bunların olasılığı muhtemel allah beterinden korusun...

forever motosikletforum

3. Latif Korkmaz

Latif Korkmaz Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Honda
    arakdaş şanlıymış 1997 de kadıköy osman aga camı önünde bende aynı bir olayı yaşadım yolun ortasında duran otobüs birden kapıyı açtı içinden biri fırladı tabi anlik bu mesle inmesiyle vurmam bir oldu adam 5 metre uzadı ben düşmedim fren le vurdum adama alahtan bişey olmadı ne bana ne adama

4. ewreeem

ewreeem Yeni Üye

sizde ucuz atlatmışsınız...

5. Özgür

Özgür Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Otobüslere, minibüslere, dolmuşlara, taksilere sag taraftan yaklaşmayın. Aslında hiçbir araca sag taraftan yaklaşmamalı. Yayayken de bu araçlardan inerken dikkat edin. Siz "ne de olsa kaldırımın kenarındayım, açayım kapıyı da ineyim" diye dusunuyo olabilirsiniz ama arkanızdaki kurye bunu hesap etmemiş olabilir. Özellikle Türkiye'de, trafikte her zaman her şart altında pür dikkat olunmalı, tüm olasılıklar hesap edilmeli, her zaman. Şaka gibi olaylarla karşılaşıyorum yolda.. Neyse, tekrar geçmiş olsun