grenajı nerde tamir ettireyim?

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında sahin.pulur tarafından paylaşıldı.

1. sahin.pulur

sahin.pulur Yeni Üye

Motosiklet:
    Honda
    kjkljdcdsjfkjdsfşkjkljdcdsjfkjdsfşkjkljdcdsjfkjdsfşkjkljdcdsjfkjdsfşkjkljdcdsjfkjdsfşkjkljdcdsjfkjdsfşkjkljdcdsjfkjdsfşkjkljdcdsjfkjdsfşkjkljdcdsjfkjdsfşkjkljdcdsjfkjdsfş

kjkljdcdsjfkjdsfşkjkljdcdsjfkjdsfşkjkljdcdsjfkjdsfşkjkljdcdsjfkjdsfşkjkljdcdsjfkjdsfşkjkljdcdsjfkjdsfşkjkljdcdsjfkjdsfşkjkljdcdsjfkjdsfşkjkljdcdsjfkjdsfşkjkljdcdsjfkjdsfşkjkljdcdsjfkjdsfşkjkljdcdsjfkjdsfşkjkljdcdsjfkjdsfşkjkljdcdsjfkjdsfşkjkljdcdsjfkjdsfşkjkljdcdsjfkjdsfşv

2. Ozgur Baglama

Ozgur Baglama Site Müdavimi

Motosiklet:
    Honda
    karşıda suzuki korlas var oraya gidersen yardımcı olurlar ama yenisini alsan daha mantıklı.

3. sahin.pulur

sahin.pulur Yeni Üye

Motosiklet:
    Honda
    neden daha mantıklı sizce? bildiğim kadarıyla 150 civarında tamir ediyolar grenajı. yenisi nerden baksan yanlar 600 civarında...

bi de korlas'ın yeri nerde tam olarak? yaptırdınız mı? işleri nasıl, fiyatları nasıl?

4. agcam

agcam Kıdemli Üye

Motosiklet:
    KTM
    orjinal granej ın yerini ve sticker ini tutturmak çok zor o yüzden hem ucuz ve hem de iyi ber xekilde tamir ettiremezsin, 600 f sticker i değiştirdim ben de , sadece stickerine 200 ytl istemişlerdi, müsaitse durumun orjinalini yaptır, mutluhan da derim ben