gt250r --- 600rr,r6,gsxr6

Konu, 'Takas Etmek İsteyenler ve Arayanlar' kısmında lucyfear tarafından paylaşıldı.

1. lucyfear

lucyfear Yeni Üye

Arkadaslar merhaba. Foruma ilk defa girdim çok hosuma gitti öncelikle bunu söylemek isterim.
    hy.gt250r var bende. 6000kmde 2007model gri-siyah bi motor. xenon far, smokehead egzost, tank pad vs... var. İnş. yakinda fotoda ekleyecegim. Bu motorumu artik 600cc istedigimden satmak istiyorum. Belki böyle bir motor arayan varsa 600rr,r6,gsxr6 sahibi takas etmek isteyebilir. Ben isterim açikçasi. Haberiniz olsn.
    Herkese ii forumlar...

2. THE-SWAMP

THE-SWAMP Üyeliği İptal Edildi

Motosiklet:
    Henüz Yok
    öncelikle motosikletforum ailesine hoş geldin dilerim bir an önce gt250r ını satıp şöyle güzel bir makina alman dileği ile

forumda kendin hakkında birazdaha açıklama yaparsan herkez seni daha iyi tanıyabilir ;)

3. Bülent.Ö

Bülent.Ö Site Müdavimi

Motosiklet:
    Honda
    Burası bir alım-satım sitesi değildir ! Acil olarak imzamdaki kurallara uymazsanız forumdan uzaklaştırılacaksınız.

4. Mustafa Bilgin

Mustafa Bilgin Aktif Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    slm öncelikle hoşgeldin bende 2007 hata 2008 çıkışlı 10.000km çok temiz 3000liralık aksesurlı.tertemiz bir motor istedigin servise göstere bilirsin..bende ihtiyaçtan satıyorum düşünürsen konuşalım .