Haftasonu Toplantilari

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında COŞKUN tarafından paylaşıldı.

1. COŞKUN

COŞKUN Üye

Motosiklet:
    Kawasaki
    son günlerde bazı arkadaşların form toplantılarına katılmadığı açıkça görulmüştür.kendilerini esefle kınıyoruz çünkü eseften başka tanıdığımız yoktur :Dresmi bir dille kınamıştık.her neyse ben bizzat bu duruma el koyup bu kardeş kavgasına bir son vermek için önümüzdeki haftasonu toplantının organizasyonunu yapmaya kendimi aday adayı yaptım itirazı olan varsa moderatorleri göreve çağırabilir hatta cumhuriyet başsavcısınıda göreve çağırabilirsiniz.ama boşuna çağırmayın çağırdığınız arkadaşlar toplantılara gelmiyoki onlar gelsin:Dhaksızmıyım:Dyoooooo hiçte deyil.benim gelememe bahanelerim her zaman hazırdır.aaaa bi çok işim varyaaa.yalanda deyil.ama bunlar boş laflar insan birilerine değer veriyosa farklı olmalı motor aşıkları gönül dostları örgütlenin sizi başkaları ne dinler ne de anlar.:D önümüzdeki ilk toplantıya katılan her arkadaşa:cool: SUZUKİ GSX-R 1000 hediyemdir ayrıca imralıda 15 gün tam pansiyon açık büfe tatil.:cool:ben şahsen katılımın yoğunluğu nedeniyle izdihamı düşunuyorum.bu vesile ile kuçuk çocukların getirilmemesini rica ediyorum bide mümkünse kısa boylu arkadaşlar gelmesin ezilebilirler:D uzaklardaki arkadaşlarada jetimi yollayacağım daha ne yapayım :Dkonuyla ilgili görüşleriniz tavsiyeleriniz istekleriniz varsa bu normaldir endişelenmeyin ama uyarılarınız varsa bırakın biz endişe edelim dakikası 1 kontüre itinayla endişeleniriz.her neyse sizler için conrat otelin vip salonunu kiraladım damsız almıyolar ama kapıdaki yarmaya üçbeş verin girin.:rolleyes: SEVGİLER DOSTLUKLAR PAYLAŞTIKÇA ARTARMIŞ BUNU ANLAYACAK ZEKASI ZAMANI VEEEEEEEEE MOTORU OLAN HERKESİ BEKLİYORUM

2. Ozgur Baglama

Ozgur Baglama Site Müdavimi

Motosiklet:
    Honda
    ewllh abi kesin oradayım katılım kriterlerini göz önünde bulunduracağım:D

COŞKUN bunu beğendi.
  3. COŞKUN

COŞKUN Üye

Motosiklet:
    Kawasaki
    yaa şu siyasileri yıllardır dinleye dinleye ne haale geldik amma atmışım haa bian kendimi çenç parti lideri sandımdı.neyse çaktırmayın aramızda kalsın

4. Metin

Metin Site Müdavimi

Motosiklet:
    Honda
    Tamamdır bu iş....:):):)

COŞKUN bunu beğendi.
  5. Barış

Barış Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    konu dışı ama şuna bayıdım;)
    "LANET OLSUN ŞU İÇİMDEKİ HAYVAN SEVGİSİNE KIZARMIŞ TAVUĞA BAYILIYORUM"

COŞKUN bunu beğendi.
  6. COŞKUN

COŞKUN Üye

Motosiklet:
    Kawasaki
    BARIŞIM O BENİ İMZAM KONUDIŞI OLMASI ÇOK NORMAL AMA BAYGINLIK VERMEMESİ İÇİN DEĞİŞTİREYİM:D