Haklı davamıza destekçi aranıyor :d

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Mehmet Akif tarafından paylaşıldı.

1. Mehmet Akif

Mehmet Akif Aktif Üye

Motosiklet:
    Yamaha, BMW
  2. İsmail

İsmail Site Müdavimi

Motosiklet:
    BMW
    Mantıklı. Eskiden böyle olmadığından etkilesin dersim ama artık böyle değil.

Diğer yandan güzel kardeşim; biz bunun pankartı ile yola çıksak kafamızdan vuruluruz. Kümse dinlemez umursamaz.

Sizin şunu düşünmesi lazım; bu desikleriniz olursa kime ne kadar kazandıracaksınız. Bunun cevabı varsa haklı davanızı kazanırsınız.

3. Mehmet Akif

Mehmet Akif Aktif Üye

Motosiklet:
    Yamaha, BMW
    Abi kötülüğü de o ya kimse ilgilenemiyor.Çünkü sistemden etkilenenlerin hepsinin üniversite sınavı var. Ben de elimden geldiğince yapmaya çalıştım. Tabi sizler daha iyilerini yapıp destek olursanız seviniriz... Kime ne kadar kazandıracaksınız derken siyasi açıdan diyorsan ben bu konuya değinen ilk siyasiye oyumu vermeye hazırım. Eğer kampanyanın sonucunda ne kazanacaksınız dersen şöyle açıklayayım : Ben fen lisesi çıkışlıyım ve bizim okulun ortalaması 70-80 diploma notuna sahip mesela ortalaması 70 olan bir kişi üniversite sınavında çok iyi şeyler yapabiliyor.Ama bu kişiye okuldan gelen puan 42. Diğer taraftan özel okul veya sınavı kolay olan diğer liselerde bizimle yarışcak kişilerin okul puanları 95-100 aralığında değişmekte. Onlara ise okuldan gelen puan 57-60 arası. Bu ise bizi direkt olarak geriye atmakta... LÜTFEN DESTEĞİNİZİ ESİRGEMEYİN. Belki sonuç alabiliriz hazır seçim önü... Saygılarımla...

4. Yavuz ÇIBUK

Yavuz ÇIBUK Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    Allah Kolaylık versin. Ancak ülkenin şu pozisyonunda bununla yazık ki kimse ilgilenmez. Canı yanan yandığıyla kalır. Yine de elimizden geleni yapmaya çalışalım kardeşim...

5. Mehmet Akif

Mehmet Akif Aktif Üye

Motosiklet:
    Yamaha, BMW
    Teşekkürler. En azından bende üzerime düşeni yapmaya çalışıyorum. Bi umut işte :)

6. İsmail

İsmail Site Müdavimi

Motosiklet:
    BMW
    Kardeşim yanlış anlama sonuna kadar yanındayım. Demek istediğim buydu işte. Birilerinin cebine 3 kuruş girerse düşünürler bunu yoksa umursamazlar. Yada birileri birilerinin tavuğuna kış demeliki aynı dershane olayı gibi olup, özel okul vb olayınada el atılsın.

7. Mehmet Akif

Mehmet Akif Aktif Üye

Motosiklet:
    Yamaha, BMW
    Özel okullar bizim önümüze geçiyor en çok özel okulda malum cemaatin :) Oraya da değindim belki bi etkisi olur diye :)