Harika Kamp çadırı

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Şenol SEL tarafından paylaşıldı.

1. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Arkadaşlarım bu ürüne dikkat çekmek isterim.

Dome Tip 4 Kişilik İthal Kamp Çadırları . Ürünler Ambalajında ve Hiç Kullanılmamış Olup, Normal Satış Fiyatı 59.90TL.dir. Ancak Bana Özel Olarak Kargo Ücreti Dahil 55TL Fiyatla Satışa Sunulan bir ürün.. Çadır Özelliklerini Resimlerde Görebilirsiniz.

Şenol SEL
    0535 727 95 11
    Siparişinizi senol_sel@hotmail.com adresine yazılı olarak bilgilerinizi (Ad soyad üye adı Telefon ve teslimat adresi olarak) yazın.bende size cevap olarak banka adı ve hesap bilgilerimi yazıp geri yollayacağım.

[​IMG][​IMG][​IMG]

İlhan.Aydınlıoğlu ve Metin bunu beğendi.
  2. Metin

Metin Site Müdavimi

Motosiklet:
    Honda
    Bu çadır çift katlımıdır Şenol hocam? Siz kullandınız mı? Kullandıysanız yorumlarınızı beklerim...:);)

3. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Arkadaşımın ifadesine göre ürün iki bölümden oluşmakta.Alt bölüm ince havadak kumaştan üstü fotoda görülen kısım su geçirmez özelliği olan bir ürün.Çadır 3/4 tabir edilen 3 Mevsim 4 kişilik çadır.Amam biz yine de ilkbahar yaz ve sonbaharda kullanalım daha isabetli olur.

Metin bunu beğendi.
  4. Emre PALAK

Emre PALAK Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    Şenol Hocam hazır Ekim ayı programınıda açıklamışsınız bu ürün şimdi daha bir cazip oldu sanki ama şunu soracağım acaba kapalı haliyle ne kadar yer kaplıyor bilginiz var mı ?

5. Edis Buğra

Edis Buğra Misafir

Bende bunu merak ediyorum. 4 Kişilik değilde 2 kişiliklerinden alınsa normal bir okul sırtçantası gibi katlayıp taşıyabilir miyiz? Yoksa dağcıların 30 kiloluk kat kat dağ çantalarına mı döner?

6. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    2 kişilik olsun 4 kişilik olsun aralarında en fazla kg olarak 1/2 km oynar.Amam kapladığı hacimsel alan boyutlar (Kapalı hali) önemli.Birazdan cevap yazarım

7. Emre PALAK

Emre PALAK Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    Babam almıştı aslında 4 kişilik bir çadır ve çantasıyla birlikte aslında çok portatif bir yapısı var. Arabanın bagajına atmış lazım olur diye :D Tam boyutu veremesemde şöyle söylim 46 Lt'lik bir çantannın önüne selenin arka kısmına rahatlıkla bağlanabilir. Dağcıların çantası aslında bir sürü ekipmanla, erzakla dolu olduğu için öyle. Ama yinede bizimde küçük bir çantaya ihtiyacımız olur herhalde o kadar kamp olayı içinde :D

8. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Eğitime geldiğimde siz gördünüz benim çadırımı ve şişme yatağımı tulumumu.O şekilde bağlanır sorun olmaz.Sadece bağlamak için kalite gergi lastikleri kullanırsanız ve bağlama sistemini bilirseniz sorunsuz olur.
    Top kase benim 35 lt lük.İçinde plaj havlum, şişme yatak pompam, aqua ayakkabılarım, yedek tişörtlerim, alet çantam, Yedek arka iç lastiğim, eşofmanım vardı.
    Depo üstü çantamda polar montum, haritam, yedek sigortalarım,yedek far ampulum, ilk yardım çantam vardı.

9. Edis Buğra

Edis Buğra Misafir

Benim yan veya depo üst çantam olmayacağı için boyut önemli rol teşkil ediyor. Bir çantayı arkaya koyarım o gergin lastik iplerle sabitlerim birinide sırtıma asarım anca diye düşünüyorum :D Gerçi bunlar ileri araştırma safhaları. Daha en az 9 ay var motorumu almaya. O da olursa 9 ay, olmazsa 14-15 aya kadar çıkar. O da kışa denk gelir yine ilkbaharı beklemek durumunda kalırım motorumu almak için. Kışın alınınca ikinci el fiyatları düşüyor da sıfır fiyatları değişmez heralde :D :D

10. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha

katlanmış çantasındaki ölçüleri ile 60cmx15cmx10cm gibi bir alana sahip.düzgün ve sıkı bir katlama ile dahada sıkıştırılması mümkün.

11. Barış

Barış Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    bu çadır dome yani kubbe tipi çadır.önünde bulunan kısım ise sırt çantası
    koymak ve soğuk havalarda (mrs tipi) yakıtla çalışan ocakları kullanmak için
    yapılmış bölümdür.ikinci katın yere bağlamaları olmadığı için kışlık değildir.
    bu yüzden kış harici her mevsim kullanılabilir.dış katman yaz aylarında
    kullanılmadan serin geceler için idealdir.

Metin bunu beğendi.
  12. Emre PALAK

Emre PALAK Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    Valla mükemmelmiş :)
    Birde 4 kişilik. Düşünüyorumda yıllar önce bir çadırımız vardı portatiflik o zamanlar icat edilmemişti tabi. Bırak motorla taşımayı arabada bile hatrı sayılır yer tutardı. Ama tabi içinde ayakta duruluyordu tek katlı ev gibi 4 kişilik iki bölmeli garip bişeydi :D

13. tolgafb

tolgafb Üyeliği İptal Edildi

Motosiklet:
    Henüz Yok
    Bunu deli Kurarım :) İlk okulda okulun baş izcisiydim :D

14. Barış

Barış Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    baş izci??!!??

15. İlhan.Aydınlıoğlu

İlhan.Aydınlıoğlu Site Bağımlısı